Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok az exemmel?...

Miért álmodok az exemmel? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem két éve boldog kapcsolatban vagyok, és az említett exet már több, mint másfél éve nem is láttam (és akkor is csak azért, mert összefutottunk az egyetemen).

Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy megcsókoltam őt, pedig tudtam, hogy van barátom (mondjuk amikor le akart feküdni velem, akkor nemet mondtam), ma pedig azt álmodtam, hogy a fürdőkádban ültem a barátommal, és csak úgy besétált az exem :D Aztán valahogy elment, én hirtelen egyedül voltam a fürdőkádban, és szomorú voltam. Anyukám bejött valamiért, látta, hogy szomorú vagyok, és megnyugtatott, hogy két hónap múlva újra láthatom az exemet. Amúgy nem szoktam úgy fürödni, hogy emberek járkálnak be, szóval ezt a részét sem értem :D

Szerintetek mit jelent, hogy két nap egymás után az exemmel álmodtam? És ráadásul megcsaltam vele a barátomat? (Pedig valójában nem csalnám meg, főleg nem ezzel a pasival.)


2019. nov. 18. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy lélekben nem tudtál tőle még elszakadni. Nevezheted meg nem gyászolt kapcsolatnak is.
2019. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy fejben érzelmileg még nem zártad le, nem szakadtál el tőle. Lehet a vége már rossz volt, de volt benne pozitív is, a tudatalattid ezekre támaszkodik álmaidban.

S most gonosz leszek... lehet nem csalnád meg az exeddel a mostani párod, de a mostani kapcsolatodban minden okés, nincs köztetek vita, nincs a kapcsolatban hiányérzeted?

2019. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem dolgoztad fel teljesen.

Ne foglalkozz vele, ha egyébként minden rendben van. El fog múlni.

2019. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Második, tényleg nem vagyok 100%-ban boldog a mostani kapcsolatomban, de nincs semmi komoly problémánk, semmi olyan, amit ne tudnánk idővel megoldani. Az exemmel a legelejét kivéve sosem volt jó a kapcsolatom.

2019. nov. 18. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem tartod komolynak a problémákat a mostani kapcsolatodban - de a tudatalattid igen, ezért "nyúlt vissza" álmaidban a korábbi kapcsolatod boldogságához (ami az elején volt).

S miért "idővel" akarod megoldani a problémákat? Ne halogasd, ne söpörd a szőnyeg alá, hogy "idővel majd megváltozik, majd jobb lesz, majd megoldódik" - inkább kezdj neki most a megoldásának, ne halasztgasd mert csak nagyobb lesz belőle.

2019. nov. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!