Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez? Elég para...

Mi lehetett ez? Elég para volt nekem

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmesélni részletesen.


Szóval felkeltem reggel 5-kor, 8-kor visszafeküdtem aludni és nagyon fura "álmom" volt. Igazából végig kicsit észnél voltam, mert tudtam, hogy ez csak álom (sokszor előfordul) és ezért megpróbáltam egy kicsit irányítani. Álmomban sötét volt két nő beszélgetett, barátnők lehettek, mert személyes dolgokat vitattak meg, meg nevetgéltek, hozzám nem szóltak. Igazából olyan volt, mintha rólam nem is tudtak volna csak oda csöppentem és hallgattam őket. Majd itt jött azaz ötletem, hogy nem tartozik rám a beszélgetés és ki kell lépnem az álmomból. Elkezdtem összpontosítani magamra, megpróbáltam kilépni ebből a helyzetből (még nem felkelni csak el onnan) furcsa hullámzásba kezdett a testem, meleg majd hideg áramlatok futottak rajta végig egy kis bizsergéssel. Ekkor már megijedtem, rossz érzés volt és elkezdtem "felkelteni" magam. Ezt sokszor szoktam csinálni rémálomnál. Ilyenkor álmomban tudatosan megpróbálom mozgatni a testem, erőlködnöm kell nagyon 2-3 percig, mert ugye mozdulatlan vagyok. Most is sikerült felkelnem, de amikor kinyitottam a szemem még egy fuvallatot éreztem a testemen ami nagyon erős volt. Szerintem ez még álomba volt csak nyitott szemmel és utána tértem teljesen észhez.


Ennyi lenne, szerintetek ez nem nagyon fura és lehet valami gond van velem, vagy ez mással is és ne agyaljak rajta?


2019. nov. 18. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vad, állatias dolgokat akartál tenni, ha tudtad, hogy csak álom?
2019. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért teszed fel a kérdést, ha már az első mondatodban meg is válaszoltad: "nagyon fura "álmom" volt" ?
2019. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
63%
Nem ajánlom a további kísérletezést, könnyen alvási paralízisbe csaphat át. Az pedig nem lesz jó élmény.
2019. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj, ha egy élmény nem jó?
2019. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ezzel az egyetlen álmoddal volt a gond. Szándékosan "menekülni" akartál az álmodból, s nem azért mert nem érdekelt mit beszélnek, hanem mert tartottál attól ami esetleg az álmodban majd bekövetkezik. Ez mind szorongásos tünet - úgy mint a rémálmaid.

Ezeket "tudatos álmodással" nem fogod tudni kezelni, mert a problémáid gyökere nem az álmaidban éjszaka, hanem az éber időszakba nyúlik, ott is kell megoldanod őket.

2019. nov. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm.. Ha gyorsan fölakarsz kellni majd legközelebb egy rossz álomból akkor szólj az őrangyalodnak.. Próbáld meg..
2019. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!