Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Egymagam számtalan.

Mit jelent? Egymagam számtalan.

Figyelt kérdés

Álmomban, egy völgy előtt álltam, szemben a vöröslő nap sugara megvilágította az előttem morajló domb tetejét.


Sötét zászlók, lándzsák tömkelege, néhol lovasok, de főként a sisakok, görgetege, míg a szem ellát. A vonuló sereg lassan de határozottan közeledett, elérték a völgy alját majd az egy-negyedét, már hallottam léptük moraját, a vértjük moraját.


Nagyjából a felénél lettem figyelme a karomból kéken lassan csepegő vérre, (energiára?), melynek minden egyes cseppjéből egy-egy alak emelkedett ki, minden egyes cseppel egyre inkább belepte a völgy felém eső részét.


Az utolsó negyed, már láttam az előttem álló horda bordó fekete vértjét, az eltorzult arcokat, és az elborul tekintetük...csipp-csepp!Körül tekintettem s láttam, hogy a a már két sereg azonos erő viszonyokkal áll egymással szembe. de mind közül csak 3 személyt jegyeztem meg, egy nálam fejjel magasabb vikinget, egy kaftánt hordó lovast és egy kék ruhás (talán amcsi) tisztet. Rövid párbeszéd után, ez hangzott el "Mi vagyunk te, s te vagy mi, természetes hát, hogy magunkon segítünk!"


E mondat után az ütközet, nem következett be, bár már oda kellet volna érniük, mire újra feléjük szegeztem szemem eltűntek, mintha ott se lettek volna. Csak a felkelő nap ragyogó korongja emelkedett méltóság teljesen az ég felé...ezután keltem csak fel.



2019. nov. 23. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"az előttem morajló domb tetejét."

Ha morajlik a dob, az közelgő földrengést jelent.

.

"Egymagam számtalan."

Ennek és egész fellengzős leírásodnak jelentése

fogalmazási készséged teljes hiánya.

.

Troll kérdés, ráadásul az átlátszóbbak közül való.

2019. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos most nem nyert. Valóban lejátszódott az álom, hát mondjuk tényleg eléggé furán fogalmaztam meg, nem igazán tudtam szavakba önteni, bocsi miatta.

Keveselltem "Az álmomban völgyben voltam s egy hatalmas sereg közeledett felém a lemenő nap a szemembe sütött így nehezen tudtam kivenni az alakokat. Később felfigyeltem a kezemből kifolyó kékes cuccra amiből emberi alakok lettek, mégis csak három személy kommunikált velem. Amint a szemen álló sereg, s a cuccosból kiemelkedő alakok száma közel azonosnak tűnt. Az ellenség köddé vált, ekkor pirkadt. (gondolom mögülem) ezt követően felkeltem..."

az egymagam számtalan, két szóba foglalja a belőlem kiáramló kékes cuccosból emberi formát öltő alakokat.

furának találtam és nem nem fellengzésből, hanem nemértésből írtam le.

Amúgy egész jókat szoktál írni, emiatt igyekeztem helyre tenni a dolgot...

2019. nov. 24. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom bro' miről szólt az álmod, mert tényszerűen leírtad ugyan, de azt nem hogy mit éreztél közben, milyen érzetek kerítettek hatalmába.

Egyébként ügyesen fogalmazol, egy irodalmi regénybe beillene a fogalmazásmód, elismerésem :)

2019. nov. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor valami problémába(domb) ütközöl megrémülsz, hogy itt a vég(vöröslő nap). Ezért nem látsz tisztán(nehezen vettem ki az alakokat). Úgy érzed nagy küzdelem előtt állsz(vonuló sereg), amihez összefogásra(zászlók), férfiasságra(lándzsák), erőre(lovasok) és a félelem leküzdésére(sisakok) van szükség. Érzelmileg tehetetlennek érzed magad(hallottam léptük-, vértjük moraját).

Mikor már majdnem feladod a problémát(a völgy felénél), akkor kezded reálisan(kék) felmérni a képességeidet(karomból), erődet(vér). Lassacskán(cseppről-cseppre) rájössz, hogy fel tudod venni a bosszantó(fekete), veszélyes(bordó vért) harcot(belepte a völgy felém eső részét) érzelmileg(eltorzult arcokat, és az elboruló tekintetük) és erő(két sereg..áll egymással szembe) szemponjából. Tehát van benned erő(fejjel magasabb vikinget), kitartás(kaftánt hordó lovast) és ész, értelem(kék ruhás tiszt), hogy megold a problémát(magunkon segítünk).

Ezután már nem csatának fogod fel a helyzetet(eltűntek, mintha ott se lettek volna), hanem sikert, önmegvalósítási lehetőséget látsz benne(a felkelő nap ragyogó korongja emelkedett méltóság teljesen az ég felé).

2019. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!