Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Indiánnal álmodni? Oo

Indiánnal álmodni? Oo

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy öreg indián azt mondta a sminkes arcomra, hogy: Lehet, hogy ettől erősebbnek érzed magad, de nem vagy az.


Eléggé kiakadtam rajta, mert semmi indiánosat nem néztem, olvastam évek óta. Pluszban nem is sminkelek annyira, csak álmomban voltam nagyon kifestve valamiért. Az álom nagyon random volt, hónapok óta nem emlékszem az álmaimra.


Szerintetek jelenthet valamit? Vagy csak megijedtem, mert furcsa volt?



2019. nov. 25. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Az indiánok ha háborúba vonultak, akkor különböző motívumokat festettek az arcukra, hogy ezzel kivívják a harc szellemeinek kegyét.

De az örg bölcs indián megmondja hogy igazából nem a festéstől lesz egy harcos bátor, ahogy egy hölgy sem a sminkjétől lesz szép.

2019. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez oké, de ha üzenetnek venném,- csak tegyük fel,- akkor annyi lenne, hogy tulajdonképp álarcban vagyok? Hogy nem önmagam? Mert az reális lenne xD
2019. nov. 25. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, ahogy mondod.
2019. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
" Az álom nagyon random volt," Világos! Vagy mégsem? Esetleg föleg neked?
2019. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet régóta nem olvastál, néztél "indiánosdit", de gyerekkorodban igen, ebből jött vissza egy emlék (gondolj bele, milyen rég elköltöztél a gyerekkori házatokból, ahol felnőttél, vagy a nagyi házában mikor voltál utoljára - mégis látod időnként álmodban).

Az öreg indiánok (törzsfőnökök) ezekben a tekintélyt, a bölcsességet testesítették meg, valószínűleg ez "személyesült" meg az álmodban, a "józan hang" aki helyretett. Büszke voltál magadra, valami másnak akartad mutatni magadat, de a bölcs jelezte hogy nem a külsőségektől leszel az, hanem az embertől aki te vagy, a tettektől amikre képes vagy.

2019. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval köszönöm a válaszokat :)
2019. dec. 3. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!