Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy amióta az...

Miért van az, hogy amióta az új lakásomban vagyok, egyszerűen minden egyes alkalommal. Mikor elalszom, nagyon sötét, és mély rémálmom van?

Figyelt kérdés
De tényleg mindig, és tényleg rémálom, és tényleg azóta, mióta az új lakásomban alszom el...?!

2019. nov. 26. 04:46
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem tudod eldönteni, hogy dicsekedni akarsz vagy panaszkodni az új lakásoddal, akkor azon agyalj, hogy miért félsz a változástól és a régitól való elszakadástól.


A rémálmok nem a lakás miatt vannak (meghalt emberek ártó és kísértő szellemei, és egyéb badarságok), hanem a benned zajló problémák miatt. Vannak szellemek, vannak lelkek, akik egy ideig nem tudnak távozni és félúton ragadtak. De ők nem árthatnak senkinek.


Szóval mitől is félsz valójában? (Ne nekem válaszolj, csak magadnak.)

2019. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs valami zaj éjszaka? Ipari üzem, üzlet, műhely, szomszéd?....
2019. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%
Ártó szellemekre gyanakszom! De ezt spirituálisan meg kellene nézni mielőtt baj lesz belőle! Írj rám privátban!
2019. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# csak a sima, egyszerű utcazaj van... de mikor felkelek az (álomból általában), akkor semmi zaj nincs! De nagyon sokszor, ki van száradva a szám teljesen, mikor magamhoztérek..., sokkal jobban mint szabad lenne... pedig csukta van a szám.
2019. nov. 26. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írta, te tudod megmondani mitől vannak szorongásaid. Egyébként meg adok neked egy tippet: ha azon szerencsések közé tartozol akiknek saját lakásuk van, akkor oszd meg az ágyad valakivel akit szeretsz és bújj hozzá éjszaka, egyből kevesebb rémálmod lesz :)
2019. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg “belakni” a helyet...


Kanapéra valami pihe puha pléd agyra szinten valami megnyugtató ágytakaró, esetleg estenként egy illatosított gyertya gyujtása...

Stb.. a lényeg, hogy legyen valami, ami biztonság érzettel tölt el éjszaka...


Valószínű, hogy tudat alatt még kicsit félsz az új helyen, nem szoktad még meg...

Én hasonló helyzetben voltam mikor egy új helyre költöztem és teljesen egyedül voltam, úgy tudtam elaludni, hogy alap zajnak bekapcsoltam a tv-t, hogy legyen valami fény és némi hang, az olyan biztonság érzetett adott nem féltem és elmúltak a rémálmok, meg a félelem érzet...

2019. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!