Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek van valami jelenté...

Szerintetek van valami jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Eddig mindig elhesegettem az efféle gondolatokat, de most utolért az éjjel.

Szóval, azt álmodtam, hogy egy ismeretlen nővel szexelek. A gond csak az, hogy van barátnőm, aki volt is eszemben az álmomban, de nem egyszerűen nem érdekelt, és ez az, ami elszomorít. Szeretem őt, ő is engem. Ő az első barátnőm, de valami miatt úgy érzem kicsit kíváncsi vagyok másokra is. Lelkiismeretfurdalásom is van miatta, csak itt merem leírni. Szakítani nem szeretnék vele, mert szörnyen sajnálnám szegényt elhagyni. Nem vagyok már 17-18 éves, úgy gondoltam, hogy ha egyszer lesz egy szerető barátnőm nem hagynám el sose. Pedig a barátnőm is nagyon szép és csinos, rengeteg fiú odavan érte.



2019. nov. 26. 11:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Mióta vagytok együtt, nem lehet, hogy beleuntál a kapcsolatba? Jó vele a szex, vágysz rá?
2019. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan már egy fél éve vagyunk együtt. Jó vele a szex, mindig is jó volt. Viszont nincs is sok viszonyítási alapom. A szextől is többet vártam úgy általában, úgyhogy simán meglennék nélküle. Kicsit ezert is volt különös, hogy egy másik nővel bújok ágyba, viszont ha látok egy nekem tetsző nőt, néha elképzelem, hogy milyen lehet vele.
2019. nov. 26. 11:49
 3/5 anonim válasza:
0%

Szakíts "szegénnyel". Tudod miért? Mert lényegtelen mit álmodsz, én is álmodtam olyat, hogy lányokkal szexelek, mégsem kezdtem a valóságban is agyalni rajta, de te szeretnéd arra kihegyezni az egészet, hogy a tudatalattid mást kíván s szegény te nem tehetsz róla. Fél év semmi. Fél év után most kéne a legjobban passzoljatok szexuálisan, de te lusta p*öcs vagy javítani a dolgokon. Igen, a szex "csak ennyi", beledugod egy testrészed egy lyukba s elélvezel.

Remélem sosem tudod meg milyen a szex valakivel akivel szerelmesek vagytok egymásba.

2019. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre te magad adtad meg a választ "a szextől is többet vártam úgy általában", nem teljesen kiegyensúlyozott a szexuális élted. Figyeld meg mire vágysz, tedd fel a kérdést magadnak mitől lenne izgalmas, jobb - s beszéld meg a pároddal, majd ha nyitott rá akkor valósítsátok közösen meg.
2019. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolatot érzelmi alapon, bizalomra építsd és ne érzékekre..+hallgass a szívedre azaz, ha a lelkiismereted azt mondja, hogy ne akkor nem és ne álmodozz másról, még az eszed is azt mondja: " ha egyszer lesz egy szerető barátnőm nem hagynám el sose". Nem sok mindenki mondhatja el ezt..

Picit ülj le és gondolkodj el..

2019. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!