Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Brutális álom. Mitől lehetséges?

Brutális álom. Mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Fronterzekeny vagyok, nem is aludtam jol ejszaka, foleg egy fura alom miatt. A lenyeg hogy en voltam benne es a volt osztalyombol par ember. A varosban jarkaltunk, kis utcakban voltunk, amikor az eg fekete lett. Mindenki panikba esett. Oriasi szel tamadt, villamlott majd leszakadt az eg. Egyik lannyal egy foldbe vesett lyukba bujtunk majd teljes feketeseg lett. Aztan az eg ugyanugy sotetkek maradt, kezdett beesteledni. Egyik fiu haldoklott es a masik srac lelotte, majd az egyik felugyelo jott h elvigye a serultet. Szemtanuja voltam az egesznek, a fiu velem is vegzett volna ha nem jon a felugyelo. Aztan megbeszeltuk a dolgokat es titoktartast fogadtam, de rosszul ereztem magam miatta. Nagyon gyenge voltam es csupaver, az itelet ido miatt a tobbiek is szenvedtek. Alig birtam menni, a felugyelo a karjaival segitett vonszolni, volt egy masik fiu aki nagyon orult h eletben maradtam, mert sokakrol nem volt informacio. Aztan egy hirtelen ugras es vonaton ultunk. A vonat tele gyanus alakokkal, szinte elferni sem lehetett. Egyik lany, aki mellettem ult, el kezdett balhezni egy ferfival aki ki akart vele kezdeni. Nagy ordibalas lett, de senki sem szolt kozbe. Ijeszto ferfiak bamultak engem es a lanyokat. A csoport a korhazbol tartott hazafele; de sok mindenkirol semmilyen info nem volt :D Olyan valosaghu volt az egesz, foleg az erzesek. Mintha tenyleg megtortent volna. Nektek is vannak ilyen fura almaitok? Olyan volt, mint egy film. Valaki mar mondta h a fura almaimat irjam le konyvkent mert lehet sikere lenne.

2019. nov. 27. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira bonyolult, hogy csak te tudnád sok dolognak az átvitt tartalmát a saját életedre. Ülj le egy picit és gondold át az eddigi dolgaidat, mi történt nem rég és mik azok a dolgok amikre tudnál asszociálni. Ha nem megy lehet később befog ugrani még 1-2 dolog, illetve kérheted Isten segítségét is, mondja el..

Remélem rájössz mit jelenthetett..

2019. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos egy erősen szorongásos álom volt - üldöztek, az életedre törtek, "megvádoltak" stb. Megjelent benne egy tudatalatti félelem valamilyen elvárástól (titkot kell tartanod, meg kell védened a lányt stb.).

Ez arra is utalhat, hogy a való életben félsz valamilyen elvárásból rád nehezedő nyomástól és e miatt szorongsz.

2019. nov. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mind a ketto nagyon hasznos volt es igyekszem mindent atgondolni! 🥰
2019. nov. 28. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajanlom, hogy ird le. En is ugyanezt tettem annakidejen, amikor remalmok gyotortek. Egyszeruen papirra vetettem es hihetetlenul megkonnyebbultem. Probald ki 😉
2019. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:O
2019. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!