Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Picit nyálas lesz, ami nem áll a számra.

Nos, van egy csaj, akit kedvelek, s gyakran álmodok róla, hogy együtt megyünk mindenhova, stb., holott nem vagyunk egy pár, nem nagyon ismerjük egymást, ráadásul van barátja.

A mostani álmom az volt, hogy a metrón ültünk, mentünk a sulinkba, de engem követett két alak. A metrón kicsit be voltam füvezve. A csaj kíváncsi volt, hogy mi van velem, miért vagyok "ilyen szétesett?". Válaszul csak annyit mondtam, hogy "csak a szokásos". Majd azt vettem észre, hogy a két fekete ruhás alak odaállt mellénk a metrón, a csajnak mondtam, hogy jöjjön velem, kísérjen el a sulimig, mert szeretnék vele beszélni olyan dologról, amit nem szeretném, ha hallana más. Mikor leszálltunk a következő megállónál, lassan elkezdtünk sétálni a metró előtt, hogy elérjük a másik ajtaját. Mikor záródott be az ajtó, gyors behúztam magammal Őt is a metróba. Amikor észrevette, hogy követtek minket (legalábbis engem), akkor megölelt és azt mondta, hogy "minden jobbra fog fordulni", illetve, hogy "Isten segíteni fog rajtad". Majd jött egy újabb fekete ruhás pali, aki már fegyvert tartott rám és szíven lőtt(amit a valóságban meg is éreztem).

Azt kell tudni rólam, hogy nem nagyon szeretem a vallásokat, sőt, utálom mindegyiket, illetve szinte mindent elsősorban negatív szempontból nézek.

Próbáltam én is "dekódolni" (:D) ezt az álmot, de nagyon sokra nem jutottam vele, így inkább megkérdem Tőletek, hogy Nektek mi a véleményetek erről. Hátha tudtok Nekem segíteni, mert szeretek elgondolkozni az álmaimon, főleg, hogy szinte mindegyik thriller sorozatba illő.



2019. nov. 27. 14:58
 1/6 anonim válasza:
Nekem olyan mintha ha 2 fekete ruhás alak a barátját szimbolizálna vagy azokat a dolgokat amik titeket elválasztanak és ezek visszatartanak téged (lelövés) attól hogy beszélj vele, együtt legyetek stb. Nem vagyok szakértő én sem így nem biztos hogy jól értelmeztem.
2019. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, de ezt megcáfolja a "minden jobbra fog fordulni", meg az "Isten segíteni fog rajtad" mondat.

Én arra gondoltam, hogy csak veszély vagyok a csajra tekintve, mivel áldozata lehetne olyan embereknek, akik engem nem szívesen látnak a földön és információkat akarnak megtudni rólam.

A való életben van egy-két durvább dolgom, de azok nem olyan súlyosak, hogy most "jön az ÁVH azt meghósz' xdd".

2019. nov. 27. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen számodra, hogy a csajjal összeköti az életeteket az iskola(metrón ültünk, mentünk a sulinkba), mivel fokozza a magányosság érzését(követett két alak). Ezért nem akarsz tudomást venni a szituról(be voltam füvezve). Ráadásul a csaj foglalkozik veled(kíváncsi - mi van velem), de hárítasz(szokásos), ami fokozza benned a magányt(két alak odaállt mellénk) és bosszant(fekete ruhás). Ezt szeretnéd tudatni(beszélni - amit nem szeretném, ha hallana más), hogy megszabadulj a magány érzésétől(mikor leszálltunk..behúztam magammal). De a csaj látja rajtad(észrevette, hogy követnek), ezért elfogadó veled(megölelt) és imponál neki( "minden jobbra fog fordulni", illetve, hogy "Isten segíteni fog rajtad"). Ami szíven talál(..szíven lőtt).
2019. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy tényleg nyomaszt engem az iskolai élet, mivel két osztálytársam szinte nyomul a csajra (egyik szerelmes is belé mondásuk szerint, de kétlem), én meg aligha tudok vele társalogni (ha tudnék is miről), mivel annyira lefoglalják a csajt, amikor a közelében vagyok. Emiatt tényleg úgy érzem magam, mintha magányos lennék, mivel nagyon sok embert nem szokott érdekelni, hogy jól vagyok - e, aki pedig megkérdezi, annak a hangján érzem, hogy csak azért kérdi, hogy ne érezzem magam magányosnak (ami tényleg szar érzés számomra).

Tényleg le szoktam tagadni, hogy mi fáj nekem ha megkérdezik, de csak annak akarom elmondani, aki meg is érti, hogy mit érzek belül és nem csak rábólogat meg "sajnál".

Ahogy hárítok, tényleg fokozza bennem a magány érzését.

A csaj nem úgy tűnik, mintha érdekelné, hogy mi van velem, de viszont amikor egyszer-kétszer kimondtam a közelében, hogy "szarul vagyok", akkor felém figyelt.


Amit nem válaszoltam meg (#3 - as válaszíró), egyértelműen nem igaz a valódi életben.


Szerintem ez lehet a megoldása az álomnak, de szerintem minden állításnak igaznak kell lennie rám, hogy ha a valódi jelentését tudni akarjuk az álmomnak.

De azért köszi a fáradtságod, (remélem), hogy az állításod tényleg úgy van, ahogy írtad (gondolok itt arra, ahol arra utalsz, hogy a csajnak bejöhetek)!

2019. dec. 10. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Az álom végét valóban összecsaptam.

'minden jobbra fog fordulni' ez egy biztatás, hogy ne hagyd el magad. Szerezz magadnak valakit.

'Isten segíteni fog rajtad' Teljesülhet a vágyad, ha küzdesz érte.

Egyszóval sajnálja a helyzetedet, de ő biztosra akar menni. Nem akar két szék közé esni, hogy ku rvának nézzék.

Ezt így szavakkal nem mondta biztos, de a tudatalattid kiolvasta a lány tekintetéből. Írod hogy 'felém figyelt'. Ami olyan lesajnáló lehetett.

2019. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem találnék olyan lányt, mint Ő. Manapság mindegyiken 20 kiló smink van "és csak akkor néz ki normálisan", meg nekik jó a pénztáros munka, de én nem olyan lányt szeretnék magam mellett, aki csak sminkben néz ki "normálisan", minden Messenger üzenetében ott van 8 emoji, érthetetlenül ír (helytelenül, vagy nem bír fogalmazni), illetve aligha tud valamit a reál/humán tantárgyak valamelyikéből.

Egy szóval: nem h*lye p*csát kívánok magam mellé, de nem is csúnyát. Ezekből a lányokból pedig kevés terem sajnos, és inkább maradok egyedül, minthogy egy p*csa jobban tönkretegyen lelkileg.

Önbizalmam nem sok maradt a számtalan szerencsétlenségem, a temérdek társadalom által okozott sérelmeim miatt, de úgy vagyok vele, ha már valamibe belekezdek, nem hagyhatom abba. Csak egyedül ebben az udvarlás dologban nincs önbizalmam, idáig nem szerettem ennyire egy lányt sem, de ebbe ne menjünk bele, mert az már "offolásnak" vehető.


De tényleg, köszönöm a Ti véleményeteket erről, kíváncsian várom a többit.

2019. dec. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!