Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom, ti...

Mit jelent ez az álom, ti álmodtatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Egyik éjjel volt egy olyan álmom, hogy egy játék animálódott le...

Az volt a lényege, hogy én voltam az egyedüli élő, vérhús ember, a többi ember pedig élettelen volt, mozdulatlanul álltak, valamint volt egy gonosz dementor akinek az volt a feladata, hogy találja meg az élő embert és szívja ki az energiáját... Az alapállás az volt, hogy leteleportálódtam valahova (jelen esetben egy utcára), magam körül mindenhol ilyen bábuk, megkezdődött a visszaszámlálás 3-tól akárcsak egy játékba és onnantól kezdve 10 másodpercem volt elrejtőzni és mozdulatlan maradni, hogy a dementor ne találjon meg... Ha végül megtalált, elkapott akkor pedig újra indult...

Ezzel a gond csak az volt, hogy mikor elkapott akkor rendesen éreztem a fájdalmat, éreztem ahogyan a lapockámon át szívja ki belőlem az energiát és egyre jobban ki voltam készülve és azt akartam, hogy vége legyen a játéknak... De folyamatosan csak újra és újra indult, tudtam, hogy meg kell nyernem ahhoz, hogy vége szakadjon..

Végül mikor az utolsó szussz volt bennem, gondoltam megpróbálok valami tuti helyre bújni, de hirtelen megint megjelent ezért mozdulatlanná változtam, azonban mikor közelebbről megvizsgált kiszűrte, hogy lélegzem és elkezdte szívni megint energiám, majd végül hasra estem, de ő csak tovább szívta de közben olyan fájdalmat éreztem a lapockámban amit nem lehet leírni... Ekkor végül felébredtem de az a durva, hogy azután is éreztem azt az érzést mikor ébren voltam... Ilyeneket miért álmodok? Valamint ti is álmodtatok már hasonlót?


Egyébként nem játszottam előző este semmilyen számítógépes játékkal (gépezni se nagyon szoktam)

Nem is ettem túl későn

Egyedül annyit tudok mondani, hogy nagy horror fan vagyok, közel ezer horror filmet megnéztem 3 év alatt, de ehhez hasonló filmet nem igazán láttam még....olyat igen, hogy egy démon energiával táplálkozott, de semmi másban nem hasonlított egy filmhez sem. Egyébként az álmomban lévő dementort a Harry Potteres dementorhoz tudnám igazítani karakterológiailag...



#álom #félelem #dementor #energiaszívó
2019. nov. 29. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell tudatos álmodó üzemmódba kapcsolni, és lekapcsolni a porszívót, és kamillázni, hogy nem vagy poratka, nem kell szívogatni és kikapcsolni a VR tévét.
2019. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy mikor takarítottál utoljára? Nem kéne elővenni a porszívót? :)



Emlékeztek az Űrgolyhó című filmre?

2019. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rosszul viseled, hogy az emberek nem úgy gondolkodnak, mint te(én voltam az egyedüli élő..). Gépiesek az emberek(többi - élettelen), nincsenek álmaik, nem élik az életüket(mozdulatlanul álltak). Van a hatalom által képviselt szellemiség(gonosz dementor), aki nem vall azonos nézeteket, annak tönkre teszik az életét(találja meg az élő embert és szívja ki az energiáját). Bárhol vagy(leteleportálódtam) mindenhol mániákus, beteg ember van(ilyen bábuk) mindig ugyan az a nóta(visszaszámlálás) a beszélgetésben(3), mint ha gyerekek lennének(akárcsak egy játékba). Rögtön(másodpercem) összedől a világ(10), ha nem játszod meg magad(elrejtőzni, mozdulatlanul maradni) akkor elkezdődik a kioktatás(dementor ne találjon meg), aztán újra indul az egész(akkor újra indult).

Ezzel az a gond, hogy fáj az elnyomás(lapockámon át), teljesen lefáradsz(szívja az energiát), kikészülsz és várod a végét.

Egyszerűen nem tudod megjátszani magad(közelebbről megvizsgált kiszűrte, hogy lélegzem), rögtön kiszúrnak és akkor vesztettél(hasra estem). Jön a lelki fájdalom, a lenézés(lapockámban).

2019. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!