Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?...

Mit jelenthetett ez az álom? (kérlek, ne nevessetek rajta)

Figyelt kérdés
Volt az addams familyben a kézfej. Már nem tudom a nevét. Ebben az álmomban, egy normális napomat éltem volna le. Igen, csak hogy ez a kézfej elkezdett kisérteni, mint egy szellem. Állandóan belerontott az életmbe. Pl. reggel írtam a barátaimmal egyszercsak megjelent a kézfej, és mindenféle trágárságokat írt be nekik a telefonomon. Aztán evéd közben is megjelent és kidobálta a kajámat a tányérvól. Este, mikor mentem haza a munkából hirtelen a kormányonláttam, és elrántotta a kormányt a járda felé, éa elütöttem három embert. Az álmom úgy fejeződött, be hogy hazamentem a sötét házba egyedül, majd elkezdte a fejemet, majd a hátamat cseszegetni, mint valami tenyérbevaló légy. Azt éreztem, hogy ez mindennap megtörténik velem, pedig csak egyszer álmodtam ezt. Ez volt tegnap.
2019. nov. 30. 08:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsánat, siettem, nem figyeltem.
2019. nov. 30. 08:08
 2/5 kokemenytescoskifli válasza:
100%
Szia, a kézfejet az Addams Familyben, Izének hívták.
2019. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Túl sok Adams family-t nézel, azt jelenti.
2019. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az álom egyrészt jelentheti azt, hogy valaki épp ármánykodik ellened, ezért figyelned kéne a társaságodra, hogy megtudd, ki lehet az.


Másrészt pedig, a tévéműsorok, amiket gyakran nézünk, álmainkban is megjelenhetnek. Valószínűleg túl sok addams familyt nézel, ahogy az előző is mondta.

2019. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Egy normális életet szerettél volna(napot éltem volna le). De a sors folyton közbeszólt(kézfej - kísérteni) és elrontotta(belerontott az életembe). Fiatalon(reggel) nem értettek meg a barátaid, jószándékod(írtam) ellenére ellenségesek voltak veled(trágárságokat írt). Felnőttként(ebéd közben) kimaradtál jó dolgokból, tapasztalatokból(kidobálta a kajámat a tányérból). Öreg korodra(este) mikor már fáradt vagy(mentem haza a munkából) csalódásként(elrántotta a kormányt) keményen kell dolgoznod(járda felé), ami miatt(baleset) nincs időd a kapcsolatokra(3 embert). Bizonytalan az életed(sötét ház) és magányos vagy(egyedül). Ez bosszantó(fejemet) és dühítő(hátamat cseszegetni), ami az egész életedre vonatkozik(minden nap megtörténik).
2019. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!