Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy kisgyerekkel álmodtam akit mindennél jobban szeretek(keresztlanyom) sízni voltunk az erdő között(nem csak mi voltunk) es a távolba láttam hogy a fák közül a medvék elő jönnek, az emberek futnak próbálják az életüket menteni. Mi elkezdtünk futni lefele a fák kozott a medve a nyomunkban, egy hétvégi fa házba menekültünk a gyerekkel akit kezen fogba próbáltam megmenteni a házba a medve bejött és innen már felébredtem. Mit jelent ez az álom vajon? Hogy egy 2éves gyerekkel álmodtam és az élete tőlem függ?

2019. dec. 3. 07:19
 1/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok/ L
2019. dec. 3. 07:22
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem jelent. Teljesen komolyan mondom, tanultam az agyműködésről.
2019. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudat alatt(erdő) boldog vagy a kislánnyal(sízni voltunk), szerettek emberek között lenni(nem csak mi voltunk). De ez pár kívülállónak(távolba) nem tetszik(medvék előjönnek). Féltik az idegenektől(emberek - életüket menteni) a kislányt. Ettől tartva(elkezdtünk futni) próbáltok csak ketten lenni(egy hétvégi fa házba menekültünk), de lehet ez sem jó(a medve bejött).
2019. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két dolgot jelent. Egyrészről hogy kötődsz a keresztlányodhoz, szereted, óvni, védelmezni próbáltad. A másik, hogy ez egy szorongásos álom volt, a való életben is félsz, tartasz valamitől tudat alatt.
2019. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!