Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az éjjel volt egy felkavaró álmom,amely arról szólt,hogy az autónkhoz mentem,amelyben a nővérem ült.De halott volt,a hasán volt egy nagy vágás és a kormány felől ült.Megtaláltam a kést is mellette amivel megölték.Nem emlékeztem jól és úgy gondoltam megtörténhetett az is hogy én öltem meg.Ki voltam készülve az álmomban,amikor a szüleimhez odamentem és elmondtam hogy meghalt a testvérem akkor már nagyon rosszul éreztem magam.

2019. dec. 4. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Azon gondolkodsz milyen a családi életetek(autónkhoz mentem). Hisz ebben fontos szerepe van a nővérednek(amelyben a nővérem ült), mert ő az irányító(kormány felől ült). Aki azért nem foglalkozik veled(halott), mert megszakította(vágás) veled a kapcsolatot(has). Ezt az indulatosságod, dühöd okozhatta(kés), önbizalom hiányból(nem emlékeztem - én öltem meg). A szüleid előtt(odamentem) rosszul esik felvállalni, hogy nem foglalkoztok egymással, teljesen elbizonytalanodsz ettől(Ki voltam készülve..rosszul éreztem magam).
2019. dec. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Vagy testvérgyűlöletre utal, amit bnem mersz megélni nappal (tudatosan), vagy valami nagyfokú félelemre vele kapcsolatban. Esetleg valaki mással kapcsolatban, csak az álmodban ez a testvéredre vetült (az ő alakjára).


Mitől félsz ennyire, hogy ilyen súlyos rémálmaid vannak?

2019. dec. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,hozzátenném még,hogy a kés amit megtaláltam mellette az a saját séf késem volt.Ha számít ez valamit
2019. dec. 5. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!