Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátnőm az álmába egy mély...

A barátnőm az álmába egy mély hangú férfitól a "323" számot hallotta. Mondtam lehet csak véletlen, de most rákerestem. (? )

Figyelt kérdés
Ilyen angyali számnak mondják ezt, meg hogy akjor állítólag próbáltak volna kommunikálni vele. Mennyire lehet ennek valóság alapja?

2019. dec. 7. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

"állítólag próbáltak volna kommunikálni vele"

Ha az angyalok kommunikálni akarnak valakivel, akkor szólnak hozzá.

A kiskutya próbál, az angyal vagy szól valakihez, vagy nem.

Mi az, ami az angyali kommunikációt akadályozza és az megragad a "próbál szólni" szinten?

2019. dec. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem csak orvosnál vagy vérvételen volt álmába és a sorszám alapján szólították amit az agya félreértelmezett. Én nem vagyok vallásos, ateista vagyok, de amit ti angyalnak hisztek azok csak interdimenzionális lények.

De tiszteletben tartom hogy ti ezt hiszitek.

2019. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy ügyintézet álmába.
2019. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is érdekesnek tartom ezt a "próbál szólni" dolgot. Ez filmekben is annyira klisé,hogy a szellemek,akik már képesek bárhol megjelenni,tárgyakat megmozdítani,még a párás tükörre írni is és nem tudják elmondani,hogy miért vannak ott...és erre a marhaságra felépült egy teljes sorozat is,ugye a Szellemekkel suttogó. Nyugi,ha léteznek ezek az entitások és "szólni próbálnak",akkor az érthető és világos lesz.
2019. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze az is egy lehetséges opció,hogy vannak természetfeletti lények,viszont ezeknek nem érdekük,hogy szóbaálljanak velünk. Ez egy olyan opció,amit sok embernek nehéz megemészteni,mert egy részük olyan beállítottságú,hogy szívesen pacsizgatna túlvilági entitásokkal és nagyon szeretné,ha egy nála fényévekkel hatalmasabb lény minden áldott perce őróla szólna. Én is olyasmire tudok tippelni,hogy valahol hallotta ezt a számot,vagy látta és az agya így idézte vissza.
2019. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd beszél az álmairól neked az egy jó jel, a számtól függetlenül azt jelzi, hogy megbízik benned és őszinte veled, csak így tovább :)
2019. dec. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Persze, csak akkor, ha MINDEN álmát elmondja!

2019. dec. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen midnekinek van őrangyala, hogy mit szeretett volna ezzel elmondani, ti tudtok rájönni a legjobban..
2019. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wesler válasza:
Hát ha a Bibliát vesszem alapnak (és mért ne venném, ha angyalról szól a kérdés alfele), akkor egy angyal sem "PRÓBÁLT" szólni senkinek, hanem egyértelműen szólt. (Lásd: lót esete vagy a János esetét a Jelenések könyvében) Ha pedig most mint hétköznapi fejjel állok a kérdésedhez, akkor pedig logikai alapon nem tudnám azt mondani, hogy ez angyali beavatkozás akarna lenni, mert az alkeszek, unatkozó vénasszonyok vagy a már elmeháborodottak szoktak "angyali jelenésekről" beszélni, nem olyan emberek akik alszanak, mert az lehet egy megtörtént eset visszhangja (ahogy itt is többen mondták) vagy csak egy mesebeli álom, egy kitalált valamiről/valakiről.
2019. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sikerült!💕
2020. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!