Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Volt egy rémálmom, amelyben a "Kör" c. Film játszódott le csak kicsit másképp....

Sok mindenre nem emlékszem, de próbálom feleveleníteni...

Homályos, de arra emlékszem, hogy a házunknál játszódik, még nem volt teljesen sötét... Inkább szürkület volt.

Annyi volt a lényeg, hogy a házunk egy valóságos labirintussá vált a sok útvesztő, akadály és barlangok fényében.. Olyan volt mint egy játék amit ki kell játszani. A főszereplő a családom volt, Samara pedig asszem a húgom (de ezt nem mondom biztosra) A lényeg, hogy elvesztünk ebben a nagy épületben és az volt a célunk, hogy kijussunk. Igen ám, de ezt Samara mindig megpróbálta megakadályozni amikor közel kerültünk a megoldáshoz akkor ő lecsapott és kinyírta az egyik családtagom... Először az egyik testvérem, majd apámat... Ezután ketten maradtunk anyámmal akivel sikerült kijutnunk a házból... Én mondtam anyámnak, hogy kiállok a kocsival a garázsból és utána húzzunk innen... Azt mondta oké..

Kiálltam a kocsival, berohantam anyámhoz, majd hirtelen megpillantottuk az ablakon keresztül Samarat amint a kocsi előtt áll... Anyám ekkor teljesen ledermedt, én már ott rimánkodtam, hogy siessünk már, mire észbe kapott és elindult a kocsihoz. Azonban anyám ahelyett, hogy beült volna odament Samarahoz és váratlan módon megölelte... Természetesen ezután kinyírta anyámat is és engemet is. Majd végül felébredtem....


Hiányos a történet, mert ennél jóval komplexebb volt az egész, de ennyire emlékszem belőle sajna.


Ez jelent valamit? A lány arca egyébként nem volt olyan torz mint a filmben... Normális, átlagos lányként jelent meg fehér ruhában és természetesen hosszú fekete hajakkal... Egy kicsit amikor le akart csapni torzult az arca, de közel sem úgy mint a filmben.



2019. dec. 7. 23:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá fűznék, hogy amikor felriadtam úgy emlékeztem, mintha ezt már többször megálmodtam volna...
2019. dec. 7. 23:52
 2/7 anonim válasza:
Ez az álom azt jelenti hogy ne nézz horror filmet. Nem jelent semmit. Tudat alatt félsz tőle.
2019. dec. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy a húgodra. Attól félsz, hogy a szüleid szeretete, figyelme jobban rá irányul és e miatt háttérbe szorulsz.

A szüleid téged ugyanúgy szeretnek!

2019. dec. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Pedig ez nem igaz.

16 év korkülönbség van közöttünk, azért az durva lenne ha féltékeny lennék.

Kicsi még, több figyelmet igényel, ráadásul én valamiért akkor vagyok boldog ha elvonulhatok magamnak és hozzám se nagyon szólnak a családtagjaim.

2019. dec. 8. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene horror filmeket nézni, valamint jó volna kibékülni a családtagjaiddal, ez valami belső feszültségre utalhat, illetve javaslom az esti imát is alvás előtt..
2019. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet az, hogy félted a családod, mert vannak olyan helyzetek, amiket nem tudsz befolyásolni (mint egy játék, szabályokkal), és nem tudod "megvédeni" őket. Tudod, hogy létezik olyan ember, aki jónak mutatja magát, miközben rossz (Samara, aki normálisnak tűnt, de belül gonosz). Próbálod az irányításod alá vonni az ilyen jellegű helyzeteket (kocsi, amiben anyud viszed), de félsz, hogy nem fogod nem tudod őket megmenteni a saját jóhiszeműségüktől (anyud átöleli a jónak tűnő gonoszt).
2019. dec. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Unalom, magány(szürkület) lengi be a családi életetek(házunknál). Te nem látsz kiutat a helyzetből(labirintus), mert félsz a változás következményeitől(útvesztő), ami lelkileg akadályoz(akadály), vágyak és félelemek egyszerre hatnak(barlang) rád. Legfőbb célotok(főszereplő) a családon(családom) belüli, feltétel nélküli szeretet(húgom)[amit Samara jelképez]. A lényeg, hogy nincs életetek(elvesztünk), túl nagy teher a család(nagy épületben), amiből menekülni akartok(cél, hogy kijussunk), de egymást sem akarjátok megbántani(Samara..akadályoz). Amikor eleged van a családodból(közel kerültünk a megoldáshoz), akkor megharagszik rád(kinyírta Samara) egyik családtagom. Először az egyik testvéreddel, majd apáddal fordultatok el egymástól. Már csak anyádra számíthattál(ketten maradtunk), aki tolerálta a magánéleted(sikerült kijutnunk). Az volt a célod, hogy együtt maradj anyáddal(kiállok a kocsival a garázsból) és ne foglalkozzon a többiekkel(húzzunk innen) 'azt mondta oké'. De a többiek ebbe beleszóltak(Samara a kocsi előtt áll). Hiába biztattad anyádat(siessünk már), a többiek mellé állt(megölelte Samarát). Így egyedül maradtál(kinyírta anyámat és engem is).

A családot áthatja a nőiesség(Samara hosszú haja), szenvedély(fekete).

2019. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!