Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet?

Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy ma azt álmodtam, hogy, az osztályom megalázott (ez a való életben is szokott lenni). Erre én kiborultam, kiadtam magamból mindent, majd elszöktem. (Az elszökést már régebb óta szoktam tervezgetni, de soha nem voltam elég elszánt, hogy meg is tegyem) Erről anyukám is tudomást vett (álmomban), utánam jött, és visszavitt a házunkba. Onnan még háromszor elszöktem, és meg is fogott, de negyedikszer már elbújtam, és nem látott meg.

(Az álmom után úgy éreztem, mintha isten üzente volna azt, hogy ne legyek öngyilkos, és ne is szökjek el 😅😂)



Az iskolában sokszor be szoktak szólogatni , és 2 lány néha piszkál. A családommal sokszor veszekedünk. 2 legjobb barátnőm van, rajtuk kívül nincs barátom/barátnőm. (De ők sem nagyon foglalkoznak velem)


(Ennyit gondoltam magamról még leírnék.)


Mit jelenthet ez?



2019. dec. 8. 20:51
 1/7 Winni Spinzo ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy a ma Magyarországon tevékenykedő terrorista szervezet ami a migránsok mögé bújt, lelepleződött és ku##anagy szarban van
2019. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

WOW

Ebből a válaszból sugárzik az értelem :O

2019. dec. 8. 22:32
 3/7 Sally00 válasza:
87%
Szerintem menekülni szeretnél a gondjaid elől, és nem megoldáson gondolkodsz. Az életben anyukádnak vagy a legfontosabb mert ő mindig utánad megy és visszahoz. Próbálj meg olyan emberekkel barátkozni szerintem akikkel meg tudod ezt beszélni, ha már egy embert találsz akivel tudsz a problémáidról beszélni az egy jó dolog. Semmiképpen nem megoldás az öngyilkosság. Neked szerintem egy tényleg igazi barát kellene aki meghallgat.
2019. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem az első migránsos válaszadónak van igaza
2019. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez azt jelenti, hogy volt egy szorongásos álmod, a miértjét már meg is fejtetted a kérdésedben. El szeretnél távolodni a mostani helyzetből, elszökni a szekálások elől, s bár viták vannak otthon, de tudod hogy anyukád ettől még szeret, óvni, segíteni próbál.

Öngyilkos meg semmiképpen se legyél, ezer oka lehet valakinek meghalni, de egyetlen egy is elég az élethez!

2019. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az álmom után úgy éreztem, mintha isten üzente volna azt, hogy ne legyek öngyilkos, és ne is szökjek el


Nem megválaszoltad magadnak a kérdést? Mond magadnak, hogy most már olyan rossz, hogy ennél már csak jobb lehet..A legjobbakat.

2019. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Láttam, hogy már mások leírták a megfejtést, de én megpróbálom leírni, hogy, hogy kellene(szerintem) ezt megoldanod:

1. Környezetváltozás (pl menj el abból az iskolából)


2. Próbáld meg elemezni magadban, hogy mi a rossz és ha muszáj vátoztass (Kérdezd meg az osztálytársaidtól, hogy mi a konkrét bajuk veled, és ha jogos amit mondanak akkor, ha muszály, változtass magadon)


3. Kérd meg családtagjaidat, hogy ne veszekedjenek annyit, mert neked ez így NAGYON nem jó


Remélem tudtam neked segíteni. Velem is előfordult már ilyen, hogy annyari kétségbeestem, hogy az ö. tünt a legegyszerűbb, de nem az. Próbálj meg vátoztatni és akkor megoldódnak mrblémáid. Beszéd meg valakivel ezeket a problémákat, én is először magamban tartottam, de miután elmondat a családtagomnak, már sokkal jobb volt.


Ennyit tudtam neked leírni, remélem segíteni fognak, tanácsaim.

Sok skert a gyógyuláshoz.

2019. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!