Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam valakiről, ő is...

Álmodtam valakiről, ő is álmodott rólam? Nem emlékszem, hogy találkoztam volna vele valaha. Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Ma éjjel egy fiúval álmodtam, a kinézetét kezdem elfelejteni sajnos de van bennem egy érzés, hogy ő fontos/ fontos lesz nekem. Nem tudom kicsoda, az álmomban volt neve de már arra sem emlékszem és ő is örült nekem, sőt szerettük is egymást. Most pedig úgy érzem magam, mint aki elvesztett valakit, mert nem tudom ki ő és nem tudom, talán ő is álmodott velem és ugyan ezt érzi? Mit jelenthet ez?

Az álom olyan volt, mintha több év telt volna el két "rész" között, mert egy idő után, mikor az álmomban újra találkoztunk, már hosszabb haja volt.


2019. dec. 13. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiú az álomban te vagy férfi szerepben. Az eléd teremtette. A jelentése szeretnél örömet, szeretetet adni és kapni. Ez hiányzik az életedből(mint aki elvesztett valakit), ami életed értelme(több év telt volna el) és magbiztosságot, önmegvalósítást ígér(hosszú haj).
2019. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azta, ez érdekes! Köszönöm a választ!:)
2019. dec. 13. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!