Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban azonos nemű emberrel jövök össze?

Figyelt kérdés

Azért furcsa mert sose érdeklődtem a velem egyneműek iránt...

És az álom tartalmazott 18+-t is.



2019. dec. 19. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Még tagadod magad előtt de szeretnéd.
2019. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
semmit. az álmok nem jelentenek semmit. általában arról szoktunk álmodni, ami foglalkoztat minket, megtörtént velünk, és valamiért viszonylag sokat gondolunk rá. pl én valamelyik nap azt álmodtam hogy melóban rendeltünk egy tárgyat, amit a való életben is meg akarunk rendelni. miért jelentene ez bármit is, azok kívül, hogy ez épp releváns nekem, és sokat gondolok rá?
2019. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2es, nem érzed magadban az ellentmondást? Nem jelent semmit, csak nem vonzódok a férfiakhoz, de azért sokat gondolok a seggbekukira
2019. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
#3 nem, nem érzek ellentmondást. az álmoknak nincs semmilyen mélyebb jelentése. arról álmodsz, ami foglalkoztat téged, ennyire egyszerű
2019. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Látens homoszexuális vagy.
2019. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy félsz tőle.
2019. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért álmodik homoszexualításról mert érdekli a dolog, de nincs jelentőssége? Fk logic
2019. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
#7 ki mondta hogy nincs jelentősége? én azt mondtam hogy nincs jelentése. mármint úgy nincs ahogy a kérdező akarja, lásd álomfejtés a kulcsszavak között. az baromság
2019. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy hozzá milyen érzetek társultak. Ha egyértelműen nemi vágy, izgalom akkor meleg vagy. Ha elutasító, kellemetlen érzés akkor meg félsz tőle - nyugi nem fognak megerőszakolni a b...ik.

Idevágó vicc:

- Apa, apa megfogdostak a b...ik a parkban!

- Miért nem szaladtál el előlük?

- Hát hogy tudtam volna tűsarkúban szaladni?

2019. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy sosem érdeklődtem és most sem érdeklődök irántuk. Tehát biztos, hogy nem iylen jelentése van, hanem valamilyen mélyebbre gondoltam. Például, hogy valamin változtatnom kéne, vagy ilyesmi...
2019. dec. 21. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!