Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Majdnem hánytam álmomban. Ez...

Majdnem hánytam álmomban. Ez azt jelenti, hogy a valóságban is hányingerem volt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy barátokkal ettünk valamit, ami után mindenki hányt. Én nem voltam rosszul, de tudtam, hogy én is rosszul leszek, ha a többiek is kihányták az adott ételt. Hirtelen jött a hányinger, elkezdtem oklendezni már jött fel valami és felébredtem. És éreztem a valóságban is slajmot a torkomon. De rosszul nem voltam. Egyből vissza is aludtam. Viszont mióta felkeltem nem tudom kiverni ezt a fejemből, rettegek a hanyastól és félek, hogy azért álmodtam iylet, mert tényleg rosszul voltam a reggel. Enni se mertem egész nap. Étvágyam sincs, gyomoridegem van. Most pl kifejezetten erős rosszullét jött rám ahogy ezen agyalok. Viszont az álmom is úgy indult, hogy tudtam, hogy hányni fogok mert mindenki hányt és már a rosszulletre koncentráltam én is, mert tudtam, hogy elkerülhetetlen. Mi lehet ez?

Lehet, hogy a valóságban jött rám a hanyas és amit éreztem, hogy kicsit feljött az az volt? De az íze nem olyan volt még semmi. Vagy lehet, hogy csak amúgy is irritálta a torkom a slejm és ennyi? Ugye van olyan is, hogy valakit megvernek álmában és úgy kel fel, hogy fáj az adott testrész így akár pszichés is lehetett?!

De félek, hogy a valóságban is hanynom kellett. De akkor tudtam volna aludni egyből tovább? Akkor rosszabbul kellett volna lennem. Teljesen magamhoz se tértem akkor. Akkor tudatosult bennem ez az egész mikor már rendesen felebredtem


2019. dec. 20. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Viszont amikor pl álmomban pisilnem kell az tuti azért van mert a valóságban is pisilnem kell. Úgyhogy nem tudom... :(
2019. dec. 20. 15:00
 2/7 A kérdező kommentje:
Amire esetleg még gondolni tudok az az, hogy lefekvés előtt kólát ittam, csak egy kis pohárral. Tudom, hogy nem jó, főleg este és nekem amúgy is sok savat csinal. Hogy esetleg a sav jött fel egy kicsit és azt éreztem..
2019. dec. 20. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem régebben gyakran történt ilyen. Az okát nem tudom. Valami gusztustalan dologgal álmodtam és épp időben riadtam fel, hogy ne hányjak, de a gyomrom még forgott egy ideig. Nem voltam beteg, nem is lettem. Szerintem az álom hatott ugy rám. A valóságban is elég érzékeny vagyok. Ha gusztustalanságot látok, már hányingerem lesz.
2019. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg volt egy enyhe hányingered, gyomorpanaszod. Amúgy se igyál kólát lefekvés előtt mert koffeint tartalmaz, nem fogsz tőle olyan jól aludni.
2019. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos rosszul vagyok egész nap. De rajottem az okára, amit írtam is, tegnap este nagyon sok colat ittam. Nagyon sok a savam, ég a gyomrom es emelygek, így az is lehetséges, hogy a gyomorsav jött fel amikor ezzel álmodtam.

2019. dec. 20. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, akkor a te álmodra úgy tűnik, megvan a magyarázat. Nálam a hányós álmoknál nem volt előzmény. Rendben volt a gyomrom előtte is.
2019. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már olyan is, de most valóban a gyomorsav volt a gond. Szerencsére hányni nem hánytam és már jól vagyok! :)
2019. dec. 21. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!