Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom minden egyes...

Miért álmodom minden egyes nap hogy a párom megcsal az exével engem?

Figyelt kérdés

Már két hónapja is kb volt egy álmom, hogy néztem a párom telefonját és láttam hogy beszélnek, sőt, úgy mintha még mindig egy pár lennének. Utána egy kicsit kutattam és kiderült hogy még beszélnek, de azt nem tudtam meg hogy miről, viszont azt fél szemmel elcsíptem hogy puszit küldött neki az exe.

A párom azt mondta hogy semmi nem volt, mostmár tényleg nem beszélnek (szerintem)

De folyamatosan arról álmodok hogy ő márpedig régebben megcsalt vele.

Most már minden egyes nap erről szólnak az álmaim. Mit tehetnék ellene? Mitől van ez?



2019. dec. 25. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

aggódsz?

Lehet enyhe féltékenység, (legalább is az álom alapján)

Nyugodj meg, s képzeld tovább...nem véletlen, hogy a párod szakított az exével és téged választott.

2019. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező! Különböztesd meg a nappali ébrenléti tudatállapotod az alvás közbenitől. Mert ugye te sem gondolhatod komolyan: 1minden egyes nap' vagy'folyamatosan arról álmodok '

Kialakult benned egy rohadt nagy féltékenység az ex iránt és elborítja a tudatodat. Szóval NEM az álmoddal fogunk foglalkozni -annak ugyanis úgyse lenne értelme, hanem a féltékenységi rohamoddal.

Ez lenne a feladatod: Nem nyomozol, leskelődsz, párodnak elhiszed, amit mond. Így van esélyed, hogy megmaradjon a kapcsolat. Ha féltékenykedsz és vizslatsz utána - elhagy. Nem az ex-ért, hanem egy épelméjű nőért.

2019. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%

Könnyen meglehet , hogy a tudatalattid SEJTI , sugallja neked , hogy ez a helyzet . Tehat a kapott infok alapjan , a te elméd ezt a képet állitotta össze

Bizz a megérzéseidben!!!! Tapasztalat

2019. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Féltékeny vagy, nem is kicsit!

A féltékenység: a bizalom és önbizalom hiánya.

Ha nem bízol annyira magadban, hogy meg tudd tartani 'párod', vagy nem bízol benne, hogy érdemes, akkor jobb, ha továbbállsz.

2019. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Csak szimpla paranoia, ne aggódj, majd kihevered! 😂
2019. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég érdekes dolog az, ha valakinek puszit küld az exe... a kérdés igazából az, hogy előtte is azt mondta-e, hogy nem beszélnek és úgy jöttél rá erre? Vagy nem is állította azt sose, hogy nem beszélnek? Őszintén szólva te tudod, hogy mennyire megbízható a párod. Ha nem mond erről semmit, illetve azt mondja, hogy semmi nem történt ezzel, akkor sok mindent nem tudsz tenni.
2019. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, hogy még van köztük valami....
2020. jan. 7. 18:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Vegigcsalt engem, ugyan azokat irogatták amiket álmomban láttam 😅
2020. ápr. 22. 12:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Az kemény! Szomorú, de azért nem semmi, hogy 'megálmodtad'
2020. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!