Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért almodom azt hogy folyama...

Miért almodom azt hogy folyamatosan ölök?

Figyelt kérdés

Mar 2 eve mast sem almodok csak hogy embereket purcantok ki nem remalmok ezek, inkabb olyan kozombosen erzek felejuk.

De itt van par pelda:

Utobbi almom peldaul az volt, hogy bergyilkos voltam akit sok eset utan eloszor kaptak el, es meg kellett szoknom, itt is rengeteget oltem.

Az elottiben kozepkorban voltam es egy buncsoporthoz mentem el lekaszabolni oket, es nagyon realis volt, ereztem a meleg ver lefojasat a kezemen, a borda toreset, az erzest ahogy atvagom a hust.

Vagy mikor tesi ora helyett megengedte a tanar hogy iszas helyett foglaljam le magam, pl oljem meg a kinti partizanokat csendben, es majd azt leosztalyozza uszas helyett, es kimentem es elmetszettem a torkukat csendben



2019. dec. 27. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Pszichopata vagy valószínűleg.

Számítógépes játékokkal hogy állsz?

2019. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Mit művelnek veled a szüleid, különösen az apád? Mitől vagy ennyire agresszív? Miért nem tudod az agressziódat normális módon megélni nappal?


Pszichiáter kellene neked, azt gomdolom. És nem vagy pszichopata.

2019. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A magas stressz okozhat ilyeneket. Nem vagy pszichopata. A pszichopaták nem szoktak ölni embereket.
2019. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Gyengébbek kedvéért, akik nem tudnak olvasni:

"nem remalmok ezek, inkabb olyan kozombosen erzek felejuk."

Pszichopata legfőbb ismérve az érzelemmentesség.

Egy pszichopatának a másik élőlény élete semmi.

Nem okoz semmi rémületet sem (az már érzés lenne).

2019. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Azért közömbösek neki mert gondolom tudja valamennyire hogy ezek csak álmok. Én is szoktam ilyeneket álmodni mégsem vagyok egy gyilkos. A pszichopatának meg vannak érzelmei,csak alacsonyabb mint a normális embereknek. A disszociális személyeknek is van egy olyan időszaki fázisuk amikor felismerik ezeket az érzelmeket,ők emberi reakcióknak nevezik,amiket eltanultak másoktól.


Ők azért nem tudnak szerelmesek lenni mert a szeretet érzéséhez kell empátia képesség,főleg az affektív(érzelmi) empátia,vagy együttérzési képesség. 3 fajtája van az empátiának: Érzelmi,gondolkodási,szociális.

A pszichopatáknál egyik sincsen meg,de érzelmeik vannak. Tudnak sírni,dühösek lenni,de csak maguk felé és nem mások felé mutatják. Tudnak szomorúak lenni és boldogok lenni. A boldogság ez esetben a szadista és a haszoni élvezetet jelenti náluk.


A nárcisztikusoknál a gondolkodási empátia megvan. Megtudja érteni hogy mit okoz a másiknak de nem tudja átérezni. A nárcisztikusoknak is vannak érzelmeik de nem mások felé hanem maguk felé. Mint pl. Ha valaki lerombolja az egoista önképét akkor sírva fakadnak,vagy dühösek lesznek(nárcisztikus düh)

2019. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos olyan a hivatásod, hogy emberek életét kell tönkretenned (bérgyilkos stb).
2019. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Csinálj jó, vidám dolgokat, ami másoknak segít, mozogj kint a szabadban sokat, valamint imádkozz Jézushoz, Máriához és elmúlik..
2019. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
A legvalószínűbb ok, hogy az elfojtott frusztrációid jelennek meg álmodban, öltenek emberi testet és azokat "gyilkolászod". Szeretnéd eltaszítani őket, megbünteti, megölni őket.
2019. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%

Na! Az előttem szóló okos!

Ez belső öldöklés. Magadat ölöd.

2019. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!