Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Idegen emberekkel, idegen...

Idegen emberekkel, idegen helyen álmodok. Álmomban az egyik lánnyal általában összejövünk, néha szexelünk is és amikor felébredek erős érzelmek vannak egy idegen iránt pedig párkapcsolatban élek már több éve. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Röviden az álmom: Egy hatalmas és gyönyörű házban buliztam idegenekkel volt ott férfi és nő is. Álmomban láttam ahogy fürdik egy lány de nem érdekelt mert másik tetszett. Az álmom végén megköszönt nekem mindent csokóloztunk aztán én elindultam haza. Nagyon nagy a távolság a lakóhelyeink közt. Amikor felébredtem rosszul éreztem magam mintha hiányzott volna. Többször előfordult hasonló álom de mindig más és más emberrel és sohasem a párommal

2019. dec. 28. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Más kapcsolatokra(idegen emberek) és más életre(idegen helyen) vágysz. Fontos a lelki kapcsolat(lánnyal összejövünk) és a testiség(szexelünk).

Nagyon fontos számodra(egy hatalmas), hogy jó életed legyen(gyönyörű ház). Lazaságra, felszabadultságra(buliztam) kapcsolatokra(volt ott férfi, nő). Gondolsz a szexre(láttam ahogy fürdik egy lány), de nem az a fontos számodra(másik tetszett). Hanem hogy hálás legyen(megköszönt nekem mindent) és vonzódjon hozzád(csókolóztunk). Ez nagyon távol áll a jelenlegi életedtől(nagy a távolság a lakóhelyeink közt).

2019. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!