Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy elveszítettem az egyik lábam?

Figyelt kérdés
Anno a futás mentett ki a depresszióból, azóta életem részévé vált. Nem bírnám ki nélküle. Ma éjjel pedig azt álmodtam, hogy a bal lábam (anno lesérült egyszer a térdem, pont onnantól hiányzott) helyén egy protézis van. Éppen a paralimpiát néztem. Mégis mi volt ez az álom? Mikor felkeltem megrémültem, annyira valóságosnak hatott, mintha tényleg átéltem volna már azt a hiányérzetet és tehetetlenséget.
2020. jan. 2. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álom azt mondja, belül nagyon félsz a veszteségtől, stressz okozta. megérintett a fogyatékkal élő emberek sorsa. A paralimpiát elevenítette fel az álmod - a média tartalmak bekúszhatnak álmunkba. Ne ijedj meg, ez nem jósálom!
2020. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pekka ***** válasza:

Lehetséges, hogy egy előző életből maradt emlék, ami alvás közben előjön.

Nekem többször volt olyan álmom, hogy motobiciklis katona voltam a II. világháborúban és nyakon lőttek. Lehet, hogy ezért vagyok bizalmatlan minden kétkerekű járánnyal szemben.

2020. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!