Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyen rosszat...

Miért álmodtam ilyen rosszat az államvizsgámról?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva államvizsgám lesz és sajnos elég felületesen tanultam meg a tételeket. Sok van amit fel se tudok eleveníteni, de muszáj elmennem, mert már nagyon régóta halasztom.


Azt álmodtam, hogy nyitva volt a vizsgáztató terem ajtaja, egy tanársegéd valaki állandóan be és ki járkált miközben több hallgatóval együtt egy hosszában elhelyezett asztalnál kint ültünk a folyosón, hogy kidolgozzuk a tételeket. Mivel nem mindig figyeltek ránk, ezért volt aki puskázott én meg olyat kaptam, ami nem is volt a tételsorban és elkértem valaki puskáját, de annyira remegtem, hogy mertem puskázni és a szöveget se láttam. Aztán behívtak, valamit tőmondatokban elmotyogtam meg hogy ilyen tétel nem is volt miközben talán éppenhogy csak nem sírtam, de arra már nem emlékszem, hogy megbuktam-e.


Ezek után legszívesebben el se mennék soha többet és inkább lennék akár közmunkás csak legyen végre nyugalmam. Bánom, hogy nem választottam valami alja melós szakmát, ami fizikailag nehéz, de legalább stresszmentes.



2020. jan. 6. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Azért álmodsz ilyet mert félsz, ez teljesen normális.

Nekem is volt rémálmom ettől, de jól sikerült minden.

A másik része, az hogy nem tudtad elolvasni a szöveget, egy nagyon érdekes tulajdonsága az álmainknak.

Álmunkban ugyanis egyikünk sem tud olvasni. Ezt ha nem tudjuk zavaró, és félreérthető lehet az álmunknál.


Sok sikert a vizsgához.

2020. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez csak azért volt, mert stresszelsz miatta, de nem jelent semmi olyat, hogy tényleg nem lesz meg

normális, hogy izgulsz, de azért próbálj meg egy kicsit megnyugodni, mert ha túlzásba viszed, akkor az a teljesítmény rovására mehet


sok sikert :)

2020. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miből államvizsgázól?
2020. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Teljesen megértelek! Tarts ki még egy kicsit! Sok szerencsét és nagyon jó tételt! Ird meg hogy ment! :)
2020. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úristen, meglett, nemtudom hogyan. Remélem utólag nem érvénytelenítik vagy módosítják (amilyen lúzer vagyok sokszor, hogy a sors üt/vág :D), de jelen állás szerint végre diplomám van. 😊
2020. jan. 9. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
gratulálok :)
2020. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!