Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire szoktatok visszaemlék...

Mennyire szoktatok visszaemlékezni álmaitokra?

Figyelt kérdés

Mennyire pozitív avagy negatív az élmény az álmokkal kapcsolatban?

Szerettek álmodni vagy inkább közömbös számotokra maga az álmok misztériuma?



2020. jan. 6. 19:31
 1/6 anonim válasza:
Nemrég azt álmodtam, hogy engem olyasmi vezet meg ami megvezetti a felettemvalókat is. Régóta
2020. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amennyire a Jóisten engedi, bár sokszor nem teljesen értem az értelmét.. néha viszont sejtem..
2020. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azt hiszem a rossz álmokra általában emlékszem, a többire nem mindre. Általában jókat szoktam álmodni. Nem tudom, mit miért álmodom. Bár van amikor a napi történésekkel függ össze.
2020. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én nagyon szeretek álmodni, jót és rosszat is (az izgalom miatt).

Kevés az olyan álom amire emlékszem napokkal később (vagy akár hónapokkal később is), de előfordul.

Olyan mintha ezzel akarna kirántani az agyam a mindennapos mérhetetlen unalomból.

2020. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Álmodni szerintem csodálatos dolog, hisz amikor álmodunk egy olyan világban vagyunk ami igazából nem létezik és annyira különböző és sokfelé álmok vannak. Persze emellett ott vannak a rémálmok is amik nem jók. De amikor a kiszemeltemmel álmodom valami olyat, hogy az álmomban rámmosolygott vagy beszélgettünk akkor felébredve annyira boldog és szomorú vagyok egyszerre, mert a valóságban soha nem fog rám mosolyogni és beszélni velem. De a lényeg, hogy szerintem jó dolog álmodni.
2020. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak akkor emlékszem ha rémálmom volt.Mert rémálom betegségem van.
2020. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!