Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rosszat almodtam, van...

Nagyon rosszat almodtam, van jelentese?

Figyelt kérdés
Azt almodtam, hogy egy korhazban voltunk, ott volt egy haldoklo ember, aki nagyon szenvedett, senki nem latogatta es aztan valamin, nem tudom mar min, de nagyon osszevesztem anyukammal. Majd vege az volt, hogy otthagytam es mikozbe mentem el tole ott mentem el a haldoklo ember mellett es azt mondtam anyamnak hogy en is igy fogom vegezni es kozben tenylegesen ereztem, hogy igy fogom vegezni. Amit tudni kell rolam, hogy amugy nagyon maganyos ember vagyok, nincsenek barataim a szuleimen kivul nem nagyon beszelek rendszeresen senkivel, lehet ehhez koze?
2020. jan. 8. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A halál negatív érzéseket jelenít meg. Talán félsz is attól, hogy egyszer meghalsz.
2020. jan. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha megpróbálsz változni és kedvesebb leszel anyukáddal és barátokat is szerzel, akkor az mindenképpen valami jó dolog lesz.. Lassan, de biztosan menni fog, csak szeretni kell, az pedig nem annyira nehéz.

Legjobban te tudod értelmezni a jelentését ki lehetett az..

2020. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!