Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerinttek jelent valamit ez...

Szerinttek jelent valamit ez az álom? Vagy csak egy átlagos "rémálom"?

Figyelt kérdés

Eddig nem akartam senkinek elmondani (én se tudom miért), de láttam hasonló kérdéseket, szóval gondoltam leírom:

-Az álom ott kezdődik, hogy felkelek a régi lakásunkban (most is a milyenk, de már omladoznak a falak meg kb, lakhatatlan) és hallok valamit az előszobából. Kimentem és láttam hogy az anyám a fürdöben egy ilyen dobozon ül és eszik valamit. Bementem hozzá és legnagyobb meglepetésemre apáma feje ott állt (levágva és kétszer akkorán, mint a valóságban) a fürdőkád közepének a peremén. Anyám azt ette, kivett egy nagyobb darabot, kenyérre rakta (mintha katonákat csinálna) és megkinált, de válaszomat meg sem várva meg ette a falatot. Aztán ijedten és döbbenten azt kérdezte, hogy hogy tudtam (én) ekkora falatot megenni, pedig, mint írtam én nem ettem apámból.

Aztán vége az álomnak. Ennyi. Utána jó darabig nem tudtam aludni..



2020. jan. 12. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit
2020. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne tulajdoníts ilyen nagy jelentőséget az álmoknak. Én is álmodtam hasonlót, csak ott nem fejet ettek a körülöttem levők, hanem... egy másik szervet. Ez mindössze annyit jelenthet, hogy túl sok ijesztő dolgot nézel, nem tudom, szoktál-e horror filmeket nézni, vagy láttál valamit, ami nagyon lesokkolt. Az álmokban olyan dolgok jelennek meg, amit ébren az agyad nem tud feldolgozni.
2020. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráébredtél(felkelek), a régi(lakásunkban) megérzéseid(hallok valamit) megítélésével kapcsolatban(előszobából). Hogy anyád azzal tisztázta magát(fürdőben) rejtegetve az titkait(dobozon ül), vágyait(eszik), hogy(bementem hozzá) apád akarata(feje), ami fontos számára(kétszer akkora) és boldogsága érdekében(kád peremén) van. Ő él, hal apád akaratáért(kivett egy nagyobb darabot), szolgálatáért(kenyérre rakta) és azt adagolja, tanítja neked(katonákat csinálna, megkínált), ezt élvezi(megette a falatot). Aztán rácsodálkozik, hogy te sem vagy különb, mint ő(azt kérdezte, hogy hogy..).
2020. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél jóban az apukáddal és anyukád is vele. Lehet van valami elfojtott feszültség otthon.. Jó volna ezeket, kisimítani és kibékülni, ha van ilyen..
2020. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!