Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Üdvözletem! Már 2ik napja...

Bence1256 kérdése:

Üdvözletem! Már 2ik napja álmodom ugyan azt hogy van egy rossz fogam, és ugye azt álmodom hogy ez a fogam vagy kihúzom, vagy letöröm, valamilyen módon eltűnik. Vajon ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami gondod van, amit meg kell oldanod.
2020. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
A Krúdy-féle álmoskönyv szerint ha az embernek álmában egy foga esik ki, az halálesetet jósol, de ha mind egytől egyig kihullik, az már mást. Egészséges embernél ez az életében valamilyen formában jelen lévő gonoszságot jelöli, a betegeknek további hosszas betegséget.
2020. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Álmomban csak egy fogam látta kárát, de van annak jelentősége hogy a sajàtom volt,mert felismertem álmomban?
2020. jan. 13. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy szorongásos álom, olyan időszakon mehetsz keresztül, amiben nagyon aggaszt valami, vagy stresszelsz. Gondolkodj, hogy mi lehet ez, ami a belső feszültséget okozza. Szimbolikusan azt próbálja kifejezni a tudatalattid, hogy meg kellene oldanod.

# 2 Már milliószor álmodtam azt, hogy kiesett/kitört/kihúzták/kiverték a fogam, soha nem halt meg senki.

2020. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2020. jan. 13. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
El fog kezdeni szuvasodni a fogad, menj el és nézesd meg. Vagy lehet félsz a fogorvosoktól, lehet régen el kellett volna menned csak nem mersz. Próbáld ki, nem bánt! Námászté
2020. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!