Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem hogy volt egy lány velem egy szobába, még volt ott rajtam kivül 3fiu vagy 2,aztán én hátulról átoleltem a lányt és éreztwm hogy nagyon forró a teste, ez mit jelenthet?

2020. jan. 15. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hőemelkedése volt.
2020. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van valaki vagy valami az életedben akit vagy amit szeretnél nagyon birtokolni, de erre valójában még nem készültél fel. A nagyon forró épp erre figyelmeztet, hogy baj lehet belőle ha mégis szeretnéd
2020. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből még nehéz megmondani, fontos hogy milyen egyéb érzetek kapcsolódtak az álomképhez, kik voltak a szobában lévők, milyen volt a szoba (barátságos, fenyegető, semleges?). Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket és közelebb jutsz a válaszhoz. S azt is, hogy ki volt a lány, mert a lelked mélyén tudod, hogy ki volt, vagy ki szeretted volna hogy legyen...
2020. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom ki volt, egy osztálytársam volt
2020. jan. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!