Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent újszülöttel álmodni?

Mit jelent újszülöttel álmodni?

Figyelt kérdés

Ez az utóbbi időkben a harmadik álmom kisbabával és tudom, hogy a visszatérő álmok fontosak.

Előző álmaimban egyből volt babám, de most a szülést is éreztem (nem fájt). Aztán a kisbabám nagyon aranyos volt, mikor tisztába akartam tenni láttam hogy fiú és nagyon apró lábai és kezei voltak. Tudom, hogy miután hazahoztam a kórházból jöttem rá, hogy nem szoptattam meg és mikor rászántam magam (az előző álmokban is mindig a jobb mellemből) a kisbaba csukott szemmel tapadt rá mint egy kis pióca, és most először fájt de nem haragudtam rá.

Tudom hogy sokat vittem az ölemben és hamar megtanult beszélni, és néha a húgom arca volt a fején.

És ami még érdekes, hogy nem neveztem el. Erre emlékszem, hogy a párom nevetett, hogy "jaj te butus, olyan szétszórt vagy, hogy nem jutott eszedbe nevet adni neki a kórházban?" és ott találgattuk ki, hogy vajon hogy hívjük.


Valakinek valami ötlete, hogy mi akart ez lenni?

(20 éves vagyok, nő, nem akarok gyereket amúgy)



2020. jan. 15. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megfog jönni. Vagy a párod álmodban kényeztetett. Nem viccből írom ezt, sokszor miközben alszunk, a külső hatásokra változik az álmunk.
2020. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Most múlik el, illetve párom mélyen szokott aludni, és nem szokása csak úgy nyúlkálni.
2020. jan. 15. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Újrakezdést, valami újdonságot jelent, olyasmit az életedben amit te okoztál, de nincs sok ráhatásod. Viszont nagyon pozitív neked
2020. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet tudatosan még nem szeretnél gyereket, de a tudat alattid viszont igen - pontosabban szeretne "valamit" (vagy valakit) akihez kötődni szeretnél. Ennek több oka lehet a válaszok benned rejlenek, kérdezd meg magadtól mi, vagy ki hiányzik az életedből amitől úgy érzed teljesebbé tehetnéd?
2020. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!