Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Helyzet...

Mit jelent ez az álom? Helyzet az, hogy visszatérő.

Figyelt kérdés

Sajnos nem emlékszek sokra belőle, de a lényeget meg tudtam őrizni:

Barátaimmal elmentünk egy régi gáthoz, ami rozsdás korlátja volt. Egyik pillanatban egy zombinő kúszott hozzám. Azt gondoltam ekkor, hogy csak valaki megviccel minket, de mikor felmászott az arcomra mosolygott a zombinő majd 7 másodperc múlva ilyesztő arcal beleordított az arcomba. Nagyon megilyedtem, barátaim is, elkeztünk futni. Ekkor több zombi jött. A végén csak annyi maradt meg, hogy barátaimmal soha nem akartunk azóta visszamenni. Valami oknál fogva 12 éves korom óta álmodok hasonlóakat is. Most, már felnőtt vagyok.



2020. jan. 16. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Azt jelenti hogy erős szorongásos álmaid vannak 12 éves korod óta... Ha heti 2-nél többször fordul elő és e miatt nem tudsz rendesen aludni akkor keress fel egy szakembert.
2020. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kérdezd meg a zombinőt hogy mit akar és ki ő
2020. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vaou.. én is akarok ilyet álmodni! 😃😃
2021. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menekülni valaki elől az álomban azt jelenti, hogy valamitől feleslegesen félsz. Valamit nem csinálsz a félelmed miatt, amit igazából könnyű lenne legyőzni és csinálhatnád.

Remélem érthető ez így. Hátha tudtam segíteni...

2021. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el, ismerd meg, mi maga a halál. Az esemény, az állapot, a misztérium. Sokan már életükben halottak. Te élsz most?
2021. febr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!