Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rémálom?...

Mit jelent ez a rémálom? Nekem bizzar volt.

Figyelt kérdés

Régebben volt mikor álmodtam ezt, akkor még nem ismertem ezt az oldalt...

Na de a lényeg:


Kaptam egy katonai megbízást, hogy különböző képeket szerezzek meg puskás kutyáktól egy farm bázis félén. Mentem a helyre valami miatt lebuktam, és a kutyák elkeztek lőni rám. Végül sarokba szorítottak, majd elkaptak. Majd megszöktem, egy képet megszereztem, de az egész helyőrség tudta hol vagyok, és rám lőttek. Nem emlékszek sokra, sajnos.


Álmom dátuma: 2013. 04.26



2020. jan. 20. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Katona: dinamikus változásra, sürgős átalakulásra, belső háborúra kellett számítani, de azt is jelentheti, hogy rendet kell tenned, mert káosz van (volt). Támadó kutya: belső viharok, lázadás, nem vállaltad fel érzéseidet. A lövések is a lelki energia felduzzadását jelképezik. Rémálom: lelked kiált, ki kéne mondanod amit gondolsz.

Az álom idején valószínűleg káosz volt a lelkedben és ez gyűlt fel benned.

2020. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű szorongásos álom volt, ha csak egyszeri akkor mákod van, örülj neki. Ha rendszeresen nem alszol jól, vagy heti 2x-nél többször van rémálmod akkor javasolnám szakember felkeresését.
2020. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!