Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tengerrel álmodni és régi...

VízililiomPamacs kérdése:

Tengerrel álmodni és régi baráttal mit jelent?

Figyelt kérdés
Épp felkeltem és tisztán emlékszen az álmomra. Egy tengeren vagy óceánon voltunk a barátnőmmel elveszve. Egy kis csónakban aztán egy ismeretlen városban kötöttünk ki, talán szlovákiában. Ja meg a másik az volt, hogy éjszaka telefonáltam egy régi barátnőmnek és nem tudom miért de nagyon féltem közben. Kiderült róla, hogy valami pszihopata vagy valami elmebeteg lett és elkülönítve volt valami szürke házban.

2020. jan. 26. 03:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy enyhén szorongásos álomkép, kicsit elveszve érzed magad mostanában és/vagy jönni fog valamilyen esemény amiben bizonytalan vagy. Ezt vetítette ki a tudatalattid az álmodban.
2020. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legjobban magad tudsz rájönni mit jelenthet az álmod, illetve még a Jóisten mondhatja el neked, ha szépen megkérdezed tőle..

A valóságban meg próbálj mindenkivel pozitív kapcsolatot ápolni ..

2020. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!