Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy felakasztottam magam, és boldogsággal töltött el?

Figyelt kérdés

Zavaros volt a kép. De az előtérben csináltam egy vékony kötéllel, amit a plafonra fúrt kampóra akasztottam. Miután megtörtént, kívülről láttam az ide-oda himbálózó, élettelen testemet, és felszabadult, boldog voltam. Kimondottan kellemes érzés volt a tudat, hogy ennyi volt, befejeztem.


Amikor meg felkeltem, és rájöttem, hogy csak álmodtam, akkor valahogy csalódott voltam.



2020. jan. 26. 09:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Egyértelműen nem érzed jól magad a fizikai világban lehetséges depresszió és nyilván ha tudat alatt is de meg szeretnél szabadulni a létezéstől. De lehet hogy bűntudatod van és emiatt álmodod azt hogy megölöd magad mert magadat bűnteted.
2020. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Valamitől meg akarsz szabadulni. Ennyi bizonyos. Mi volt előtte a zavarban?
2020. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az álmoknak nincs szigorú értelemben semmi jelentése.


Mélyebb érzelmi szinten egy meghúzódó depresszió, önbizalomhiány, csalódottság és szenvedés (vélt vagy valós nehéz helyzet) áll. Legtöbben csak álszenvedő Y generációs unatkozó idióták valódi komoly gond nélkül. De persze sokan szenvednek valódi okok miatt.

2020. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem bízol saját magadban, szeretnél mássá válni, eltávolodni a félelmeidtől, frusztrációidtól. A rossz hír, hogy ezen az öngyilkosság semmit sem segít.

Egyébként meg, ezer oka lehet valakinek meghalni, de egyetlen egy is elég az élethez!

2020. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Vannak mentális problémáim, mert néhány év alatt nagyon sok traumatizáló esemény ért. Most nem olyan kategóriájú hülyeségekre gondolok, hogy "miért nem kellek egy férfinak/nőnek se" vagy, hogy nincs meg a legújabb Apple termék, mert hidegen hagynak az okostelefonok.

Ezek szerint akkor nem jelent semmi kirívót, csak azt nyomatékosítja, amit már valamilyen szinten tudok, és még fennáll.


Mindenkinek ment a zöld!

2020. jan. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!