Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valóban álmomban engedtem...

Valóban álmomban engedtem volna el őket?

Figyelt kérdés

Azzal szeretném kezdeni, hogy egyáltalán nem vagyok ezoterikus típus, de ez tűnik a legmegfelelőbb topiknak. Két álmom volt, két számomra nagyon fontos elhunyttal. Az első álmom a nagymamámról szólt, amikor is álmomban éltem a hétköznapi kis életem és egyszer csak megálltam és felmerült bennem, hogy én miért nem hívom fel már évek óta mamámat, biztos jól esne neki. A másik álom is nagyon abszurd volt, a lényeg, hogy volt egy cicánk, akivel konkrétan együtt nőttem fel, már 9 éve meghalt és ősszel volt egy olyan álmom, ahol a saját hangomat hallottam visszhangozva, hogy xy meghalt, xy meghalt. Feketeséget “láttam” és ezt a hangot hallottam végig. Elmeséltem mindkét álmomat édesapukámnak, aki azt mondta, hogy most engedtem el őket igazán. Mit gondoltok erről? Jelentheti ezt ez a két álom?


Kétségtelen, hogy soha el nem múló szeretettel szeretem őket.



2020. jan. 27. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Semmi ezó nincs benne, egyszerűen az agyad játéka ez. Valami inger ért napközben (amit lehet tudatosan fel sem fogtál), azt próbálta az agyad feldolgozni.
2020. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Lehet Isten fentr[l megendgedte, hogy emlékeztessen a nagymama, hogy ott is gondol rád. Tehát ha imában kéred Istent, lehet hogy kapni fogsz más álmokat is. A szeretet nem ismert távolságot, és a Jóisten is szeretet..
2020. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó, kicsit kifejtenéd, mert nem vagyok ennyire benne a témában.
2020. jan. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!