Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Mit kene tennem?

Mit jelenthet? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Mar napokota egy olyan ferfivel almodok aki a ferjem legjobb baratja es minden alomban szexelunk ami olyan vad es szenvedelyes ami ferjemmel sot senkivel nem volt meg es az az erdekes hogy o is ezeket almodja mikor el mondtunk egymasnak akkor ott valami meg indult koztunk de nem tudom hogy mit erzek pontosan...

2020. jan. 29. 12:31
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem mindegy mit érzel.

Ebből félreqrás lesz 🙄🤭🤭


33/F

2020. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Zárd le vele a kapcsolatot, mert ebből biztos megcsalás lesz.
2020. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez itt nem az álomfejtő topik.
2020. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Meg fogod csalni a férjed
2020. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" es az az erdekes hogy o is ezeket almodja mikor el mondtunk egymasnak"

A kiskésit! Ez aztán az érdekes. De most mutass egyetlen egy pasit aki nem ezt mondaná ha szeretne megdugni és elövezetsz egy ilyen álmodat! Elárulom: egyet sem fogsz találni:-)

2020. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
XD XD XD XD :'D
2020. jan. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez két dolgot jelent. Az egyik, hogy a férjeddel már elhidegült a kapcsolatotok, ha még össze is bújtok néha de hiányzik már belőle a tűz, a szenvedély ezért keres a tudat alattid mást.

A másik dolog amit jelent, hogy ezt megbeszélted a pasival, kvázi "felajánlottad" magad neki, a fickó meg van annyira rutinos hogy rávágja "erről álmodom én is" azaz meg akar prücskölni.


Megjegyzem, szép barátai vannak a férjednek, hogy a feleségére fáj a foguk :D

2020. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!