Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szóval álmodtam valami számomr...

Szóval álmodtam valami számomra fontosat valaki számomra fontossal pár (2-3) napja és el is meséltem egy-két embernek de nem emlékszem rá. Még csak részletekre sem. Még arra sem mit meséltem másnak. Hogyan tudnék emlékezni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álomképeket általában igen gyorsan "törli" az agy (nem raktározódik el a hosszú távú memóriában), csak akkor ha nagyon erős érzetek, érzések kapcsolódtak az adott álomhoz (ezért emlékszünk pl. akár évek múlva is egyes rémálmokra). Ha tudatosan emlékezni akarsz az álmaidra, akkor vezess álomnaplót.
2020. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát fura ez, mert ha addig megmarad, hogy elmeséld valakinek, akkor sokkal tovább meg kellett volna maradnia, mint pár nap. Arra emlékszel esetleg, hogy kinek mesélted el? Ő lehet emlékszik rá, és ha visszamondja, talán beugrik.
2020. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!