Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmről álmodtam tegnap este. Igazából nem volt a barátnőm, de nagyon örültem volna, ha az lett volna. Sajnos hamarabb végetért, mint elkezdődhetett volna. A pontos okát még mindig nem értem, és még mindig fáj. De a lényeg most az, hogy mit álmodtam. Annyira emlékszem, hogy ő volt benne, ahogy a suliban találkoztam vele miközben egy másik fiúval sétált. Álmomban is nagyon bántott, és mikor felkeltem is azon gondolkodtam, hogy vajon megtörténhet-e mostanában. Mert nyilván meg fog, csak ne most! Ő és én tényleg egy suliba járunk, és ő egy évvel fiatalabb. Én 16/f vagyok, ha ez bármit is jelentene :)

2020. jan. 30. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez az álom pont azt jelenti amit ébren is tudsz, érzel. Kötődsz hozzá, szerelmes vagy belé és fájna, ha mással látnád és e miatt aggodalmaid vannak.
2020. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!