Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most hogy jött?! (Ex)

Ez most hogy jött?! (Ex)

Figyelt kérdés

Az exemmel álmodtam, az eddigi legnehezebb álmom volt vele, érzem is, hogy úgy keltem mint a mosott sz*r....


Az exemnek volt egy exe, akivel gyakorlatilag egy házban laktunk, halisten sosem futottunk össze. Soha nem adott okot a volt baratom arra, hogy féltékeny legyek rá, az ég világon semmi hatása nem volt a kapcsolatunkra, a csajnak is lett párja.


Mégis én nem tudom miért, talán a tudat, hogy mégis az előttem levő Ex, meg hogy egy helyen laktunk, fel szemmel mindig figyeltem öt. De nem is volt belőle sosem konfliktusunk.


5 hónapja szakitottunk a párommal, ő volt a szakító fel, fájó szakítás volt, nehezen dolgozom fel. Ha jól tudom, azóta neki sincs senkije.

Azt álmodtam, hogy ezzel az exszel jött össze a volt baratom, sőt már a kapcsolatunk alatt is is csalt vele. Szó szerint annyira fajt az álmom, hogy gyomorgorccsel keltem, olyan, mintha nem aludtam volna semmit.. mégis minek álmodok ilyen hülyeséget?



2020. febr. 2. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Mert ezen pörög nappal is hónapokkal a szakítás után. Kezdj el végre mást keresni, nem fogsz baromságokat álmodni. Amik csak álmok, nem kell beledumálni semmit.
2020. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Hát... most ezt a kérdést el olvasva tudatosult bennem az a tény, miszerint el kell mondanom valamit, ami nem biztos, hogy tetszeni fog neked, és mivel nem ismerlek eléggé, nem is tudom, hogy hogyan fogod lereagálni ezt az egészet... lehet, hogy ez eléggé keserűen és fájdalmason fog téged érinteni, de hát az élet nem csupa móka és kacagás, és mindennek vannak sőtétebb, rosszabb okdalai is... szóóval, mielőtt még véletlenül a kelleténél sokkal jobban, vagyis túlságosan elkalandozok... figyelmeztetlek arra, hogy ha eléggé zaklatott állapotban vagy vagy nagyon rossz a kedved innenn kérelk, ne olvasd tovább... na, mégsem hagyod abba?... biztos?... jól meggondoltad?... najó, de később ne mond, hogy én nem figyelmeztettelk!... a válszom az, hogy... hát, őszintén szólva... ha már egy álomtól is rosszul vagy... akkor... vannak odabent problémák a kis buksidban
2020. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dilihaz szamat, de gyorsan 😩 sajnos valami tényleg nem oke..

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 2. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Onnan jött, hogy fejben még nem engedted el, még nem dolgoztad fel magadban a szakítást, nem szűnt meg az érzelmi kötelék (fogadjunk álmodon kívül is sűrűn eszedbe jut), nem zártad le.

Nem könnyű folyamat néha az elválás, de muszáj. Minél több időt töltesz a múltadban annál több időt rabolsz el a jövődtől!

2020. febr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!