Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok sokat egy...

Miért álmodok sokat egy bizonyos személlyel?

Figyelt kérdés

Álomban találkoztunk egy vonaton, együtt mentünk fürödni, gyógyszert vett nekem, beparkolt az udvarba, épített egy kis épületet, segítséget kért tőlem, és még nagyon sok részlet van. És álmomban vele kapcsolatban mondott valamit anyukám.

Részletes álmokat nem írok le, de tini korom óta álmodok dolgokat, először ismeretlen személyel, utána mikor megismertem valakit, akkor róla álmodok. Ha nem akarok az álmommal foglalkozni, akkor is eszembe jut, gondolkodok hogy mit jelenthet. Néha írtam neki, hogy hogy van, mi újság, néha lájkolja a képem, meg én is az övét.



2020. febr. 3. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
igen
2020. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak, hogy jól értem e. Eleinte ismeretlen személlyel álmodtál, majd a valóságban is vele. vagy megismertél valakit és azóta róla álmodsz?

Lehet plátói, tudat alatti vonzalom/szerelem, bármelyikre lehet igaz, csak érdekel melyikre gondolsz.

2020. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!