Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt almodtam, hogy sétáltam...

Azt almodtam, hogy sétáltam az utcán és a villamos/vonat mikor beérkezett az ütközőhöz direkt nem állt meg és “bement” meg nagyon sok métert és megölt sokmindenkit én pedig az utolsó másodpercben el tudtam ugrani. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Mellesleg, most nagyon rossz korszakom elem lelkileg , sok minden történik mostanában

2020. febr. 5. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy erősen szorongásos álom volt, valami külső erő, nálad nagyobb el akar sodorni, maga alá temetni, félelmetes, közelít és nem tudod megállítani. Azok a szorongásaid, félelmeid jelentek meg egy álomképben amik éber állapotban is nyomasztanak tudat alatt.
2020. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Túl sok mexikói babot vacsoráztál.
2020. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Ozt melyik pályaudvaron szoktál nap mint nap sétálgatni? Mert például a Szaharában nem álmodnak ilyeneket... Az ember az életében összeszedett elemeket ollózza alváskor össze, szóval neked kell keresni a megfejtést.
2020. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!