Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom? Többi lent

Tudatos álom? Többi lent

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon felizgatott a tudatos álmodás, de ezelőtt sose sikerült. Ma viszont minden gyakorlás nélkül elég furcsa élményben volt részem. Egyszer caak azt kezdtem el észrevenni hogy egyre jobban esik szét az álom. Nem lattam már annyira tisztán, nem volt valósághű. Emiatt rájöttem, hogy csak álmodok! Én tudtam irányítani magamat, és elkezdtem felrepülni. Na viszont az volt a baj, hogy amint én vettem át az uralmat az álom felett, egyáltalán nem volt valósághű, kb mint amikor gondolkodsz és elképzeled a fejedben hogy mi van. Utána arra gondoltam, hogy keljek fel, és meg is történt. A kérdésem viszont az, hogy miért nem volt onnantól annyira valósághű hogy rájöttem hogy ez csak egy álom?

2020. febr. 7. 07:45
 1/1 907 ***** válasza:
100%

Írtam a kérdezőnek, de bemásolom ide, hátha valakit még érdekel a téma. :)


Valószínűleg azért nem volt már élethű az álom a vége felé, mivel rájöttél hogy álmodsz. Hiszen a tudatos álomnak pont az a lényege, hogy "álmodsz is, meg nem is". Álmodsz mert alszol, de mégsem, mivel tudod hogy amit észlelsz az egy álom és nem a valóság. Amint erre rájöttél és tudatosan irányítod az álmod, már nem számít teljesen álomnak,- itt "szakad meg" az élethű szerűség . Hiszen amíg rendesen álmodsz, addig nem tudod az álomról hogy valóság -e... avagy valóban álom.

2020. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!