Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Az öcsémmel menekültünk sok táskával/szatyorral a kezünkben és nagyon lassan mentünk, mert világvége volt és mindenki támadott mindenkit, féltünk hogy valaki el fog minket kapni és ahogy kiértünk az erdőböl, két hajléktalan meglátott és elkezdtek utánunk jönni, de akkor jött az a lassuság, hogy nem tudunk gyorsan menni, ők se és mi se. Aztán valahogy bemenekültünk a régi házunkba, ami már ki volt fosztva, és ők ott laktak, mi mondtuk hogy pár dolgot el szeretnénk vinni, aztán összepakoltunk de én megsajnáltam őket és hagytam ott nekik élelmiszert, meg vizet. ,de akkor kiderült hogy ők pár táskát elloptak tőlünk és ettől nagyon nagyon szomorú lettem, probáltam megkeresni hova rejtették őket mert tudtam hogy egy 3. Személynek nagyon fontos ami az egyik táskában van. Ami még megmaradt bennem, hogy nagyon nyomasztó volt hogy túl sok dolog van, ketten nem bírjuk összerakni a dolgokat, nem fér el a kezünkben,hátunkon ez a sok táska.

Utána elhagytam az öcsémet és felkeltem



2020. febr. 13. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nagyon frusztrált a sztorija szerintem elég mélyre nyúló félelmek és szorongásra myúlhatott ez az álom. A lassúság meg a málházottság a hétköznapi dolgaid terhének érzete is lehet amiért nem "futhatsz szabadon" vagy annyira féltél álmodban hogy félig fölébredtél, de a tested még alvásbénulásban volt és ezt föl is fogtad fél álomban, ezért érezted magad ólomsúlyúnak.
2020. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!