Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak van jelentése?

Ennek az álomnak van jelentése?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát szeretném, akik foglalkoznak ezoterikus összefüggésekkel. Habár én teljesen elhatárolódom az ilyentől mégis érdekel ki mit tudna hozzáfűzni.


Nem hiszek a jóslásban, gondolatok erejében, mivel úgy gondolom nincs ráhatásunk a természetfeletti erőkre.


Az álmom annyi volt, hogy az ágyamon megláttam egy kisbabát, körülbelül 1-2 hetes lehetett. Anyám is ott volt, de ahogy kezdtem kibontani a babát a pólyából, megfogtam és saját magamat láttam babaként. Mondtam anyámnak hogy ez én vagyok...


Miért jön ilyen álom?


31/F


2020. febr. 14. 09:50
 1/10 anonim válasza:
20%
Én ufó és jeti kutató vagyok. Ha érdekel a véleményem, szívesen leírom amit gondolok erről az álomról.
2020. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ettél lefekvés előtt töltött káposztát vagy valami zsírosat?
2020. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ettem töltött káposztát és más zsíros ételt se.😂😂😂
2020. febr. 14. 11:49
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdemes másoktól kérdezni mit jelenthetett, te élted át az álmod. A képek az álomban stressz, vágyak, félelmek megtestesülései amiket a te agyad alkot. Most jövök egy egyszerű példával: az álomban a foghullást szerettek elvesztésével hozták összefüggésbe. Ha a fog véres volt akkor közeli családtagok voltak. Ez egy régről jött összefüggés. Miért? Mert akkoriban nem igen volt fogpótlás. Ha elveszted egy fogad, az nem jön vissza, ahogy a szeretted sem a halálból és állandóan érzed a hiányát mindkettőnek.

Most egy másik példa: sokan félnek a kígyóktól hüllőktől, pókoktól. Én kb minden csúszómászóért oda vagyok mert mindegyikben van valami szép.

Aki fél tőlük, azoknak a félelmük tárgyaként jelennek meg a pókok, kígyók, míg nekem kézhez szokott háziállatomként, amiket szeretek.

Idézd vissza melyik elem milyen hangulatot váltott ki belőled. (Kicsit nehéz lehet mert sok részt elfelejthettél belőle) De ha sikerül, te jobban ki tudod elemezni mint bárki más.

2020. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4, köszi a hozzászólást! Megpróbálok elgondolkodni rajta.
2020. febr. 14. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Az álmodnak van racionális magyarázata, a tudat alattid tiszta kivetülése. Az álmodban a szülő-gyermek kapcsolat jelent meg, s igen jól láttad te voltál a kisbaba. Édesanyádhoz történő kötődésed élted újra az álmodban. A kérdés inkább az, hogy miért. Erre úgy kapsz választ, ha elemzed mit éreztél közben és MIÉRT akartad azt érezni.
2020. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Baratnoid kozul senki sem csinalt abortuszt?

Vagy jel arra h a jovoben babad lesz es ne vetesse el a baratnod mert rad fog hasonlitani

2020. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem volt abortusz.
2020. febr. 16. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisbabáról való álmodás azt jelenti, hogy magányosnak, elveszettnek érzed magad.
2020. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtál azon(megláttam), hogy milyen gondtalan az életed(az ágyamon) szeretgetve vagy(kisbaba), mint akit szoptatni kell(1-2 hetes lehetett), úgy kezel anyád(..is ott volt). Idáig nem foglalkoztál vele(pólyából), de most tisztázni szeretnéd a helyzetet(kezdtem kibontani a babát a pólyából), hogy már felnőttél(megfogtam..magamat láttam..). Tehát felhívtad erre anyád figyelmét(mondtam..)
2020. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!