Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Felébredni álomban de mégsem?

FizzySunflower kérdése:

Felébredni álomban de mégsem?

Figyelt kérdés
Álmomban valami szörnyű alagsori labirintusban voltunk és valaki túsznak fogott minket, de ugye amint jött az az ijesztő érzés álomban, akkor felébredtem de még álomban voltam, de még a szobába. A szoba ugyanúgy nézett ki csak a villanykapcsoló máshol volt mikor az ablakhoz néztem és láttam egy árnyat na akkor valóban felébredtem...mi a fene volt ez :D? Lehet hogy akit megláttam az ablakban az én lettem volna és az rántott vissza? Meg az hogy felébredtem de még mindig álom módban voltam. Szó szerint éretzem amikor a kapcsolóhoz nyúlok és az is feltűnt, hogy a tv és a villany ki van kapcsolva, mikor ég valamennyi villany nálam de mintha akkor is világos lett volna, fura...Mi lehetett ez a jelenség? Kizökkentem álmomból de még is bent maradtam.

2020. febr. 14. 21:51
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez valami továbbfejlesztett alvásparalízis cucc lehetett xD mivel féltél azért képzeltél oda árnyat, semmi más miatt. Szerintem azért “ébredtél” fel az álmodban mert a félelem miatt fel akartál kelni, de nem tudtál felkelni ezért odaképzelted magad a szobádba, ugye a félelem miatt pedig az árnyat láttad. Gondolom azért érezted amikor a kapcsolohoz nyultál, mert már nagyjábol a tudatodnál voltál
2020. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet egy testen kívüli élmény/ ausztrál kivetülés kezdete, vagy ahogy az első válaszoló írta, alvásparalízis.
2020. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!