Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok? Szerelmes...

Mit gondoltok? Szerelmes lettem valakibe az álmomból.

Figyelt kérdés

Az álmomban volt egy kis feladatom de nem tudtam megcsinálni mivel 3 1-2 évvel idősebb fiú kutyával keresett és rosszat akartak.

Mikor megtaláltak nem tudtam mit csinálni "harcolnom" kellett.

Az egyik fiú picivel magasabb volt nálam és rosszul lépett vagy nemtudom én pedig ezt kihasználva elkezdtem rajta ugrálni rugdosni szóval megvertem.

A másik két fiú nem tudom mit csinált de nem jött oda.

Aztán közben mondta a srác hogy mostmár elég mert nagyon megvertem


Arrébb mentem, ő felállt és ahogy néztem egyszer csak mintha mindketten arra gondoltunk volna hogy mi nem ellenségek vagyunk.

Hirtelen odaszaladtam és nagyon megöleltem.

Ő is nagyon erősen szorított magához.

Bocsánatot kértem amiért megvertem bár már jobban volt addigra.

Aztán otthon voltam és hallottam hogy közelednem ezért elbújtam pedig már szerettük egymást és szó szerint rettegtem hogy megtalálnak remegett a testem.

Kinyitották az ajtót megláttak és most jut eszembe hogy Dominik volt a neve azt mondta hogy menjek ki vele cigizni.

Előbújtam felvettem a cipőm kinnt esett az eső.

Ölelgetett aztán végül meg is csókolt de felébredtem és semmilyen technikával nem tudtam már visszamenni ebbe az álomba.


A valódi kérdésem az lenne hogy szerintetek mit jelenthet? És hogy létezhet e egy pont ilyen Dominik valahol a közelemben? Mert ugye csak létező emberekkel álmodunk.


(Ha valakot érdekel Chris Cerulli-ra hasonlított mindenben de nem teljesen)



2020. febr. 15. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Az álombeli szerelem a való életbeli szerelem hiányát jelenti. Ölelés= szeretetigény. Ha ismeretlen embert ölelsz: kielégítetlenség.

Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy ez az ember tényleg létezik, bár sose lehet tudni. De az biztos, hogy nagyon erős szerelemhiányod van.

2020. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!