Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Huncut pirike kérdése:

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Az álmomban szerepel a családom, egy kígyó és egy róka. Az álmomban itthon vagyok a családommal, és van itt egy kígyó, ami tud beszélni. Az álmomban ezzel a kígyóval töl jól kijövök. És sokat is beszélgetünk. Az is benne colt álmomban, hogy hogy került ide, de arra már nem emlékszem. Na szóval egyszer csak kimegyünk a házunkon, és a kapun kivülre napozni. Én, a családom és a kígyó. Aztán hírtelen este lett. És jött egy róka. Egy fekete róka, aki rátámadt a kígyóra. Akígyó ennek hatására bebábozódott, és emberi alakja lett. Mikor anyával kiszabadítottuk a bábból, átváltozott berből farkassá, majd kígyóvá. Ekkor felvettem a kígyót az ölembe, aki időközbe a színét átváltoztatta barnáról kékre. Szóval ahogy felvettem a kígyót, a fekete róka színe megváltozott egy normális róka színére. Aztán hosszú percekig nézett rám, a szembe, majd elment. Egyébként emlékszem, hogy miután elment a róka, megkérdeztem a kígyótól, hogy:Nem fázol? És ő válaszul bólintott. Aztán bentünk a házba. És ennyi. Szerintetek mit jelent ez az álom?
2020. febr. 15. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézés az elírásokért. Gyorsan leakartam írni, hogy jé felejtsem el. Igaz nem ellenőriztem le, hogy jól írtam e le. Remélem ettől még olyan válasz fog jönni amire kérdeztem, és nem a helyesírással kapcsolatos válaszok.
2020. febr. 15. 12:05
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisherceg meséje katyvazolva. Nem olvadtad mostanában?
2020. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Nem olvastad mostanában? Javítva.
2020. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hú ez nagyon érdekes, probalj rakeresni mit jelentenek ezek a szavak az alomban
2020. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!