Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok az elhunyt...

Miért álmodok az elhunyt édesapámmal?

Figyelt kérdés

Édesapám 1 éve és 4 hónapja hunyt el. A szomszédomnál kezdődött az egész úgy nagyjából 2 hete. A szomszédom álmában az én esküvőmön voltunk, és édesapám kísért az oltárhoz. Majd rá 2-3 napra apukámmal álmodtam! Édesapámmal beszélgettem. Kért tőlem valamit, amit sajnos nem tudok megtenni. És mivel hetek óta az álmom előtt azon járt az agyam, "-Vajon apa büszke rám?", így álmomban megkérdeztem. Azt válaszolta "-Igen!". Megnyugodtam. Majd ma éjjel azt álmodtam, apám levelet írt halála előtt és mi most kaptuk meg. Zokogva keltem fel, így nem sokra emlékszem. De ez a pár sor tisztán megmaradt:

"Vesszen minden vagyonértékem.

Soha ne legyél feleség saját hercegnőm!

És látod jól elaudtam és te előbb felkeltél...

Most boldogok vagytok hugival vagy hugi nélkül..."

Ezek maradtak meg kristály tisztán. A szomszédom szerint azért álmodom vele, mert nem engedem el. De így nem tudom, hogy megjelenik vagy jeleket kapok. Szakemberhez nem akarok fordulni. Édesanyám nem hisz az ilyenekben. És eddig bárkinek elmondtam bolondnak néztek. Csak komoly válaszokat kérek! Előre is köszönöm!

15/L



2020. febr. 16. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Azért van mert fáj az ő végtelen távozása, igen azért mert sokat gondolsz rá, nem tudod elengedni, engedned kell.

Az álmok sokat segítenek jó esetben, rajtam is segített.

Álmomban ott állt a konya közepén, hétvége lehetett mert voltunk többen is, én a szobából hallottam a hangját, kinéztem és láttam ott áll és néz felém, szomorúan szótlanul, majd kirohantam és mondtam neki te élsz???! semmit se szólt és én szorosan átöleltem, most is fáj ha rágondolok :( 43ff

2020. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen jellegű álmaid vannak róla. Nekem az anyám 10 éve halt meg és sose voltak ilyen álmaim róla utána. Ellenben ami volt, az mind szörnyű rémálom volt, amelyekben mindig ártani akart nekem valamilyen módon. Pedig nagyon jó volt a kapcsolatunk, imádott engem és én is őt, soha nem bántott. Még most is szokott ilyen lenni ritkán, pedig sose gondolok rá és 10 év elteltével már bőven feldolgoztam a halálát. Szóval ezt akkor hogy magyarázzák a nagyokosok, akik szerint ezek az álmok az "elvesztés fájdalma"?
2020. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert még mindig nem dolgoztad fel a történteket, és azzal, hogy a szomszéd felhozta a dolgot, újra elkezdett a fejedben motoszkálni ez az egész. Nincsenek semmiféle jelek, nem üzen senki a túlvilágról, egyszerűen csak nem vagy túl a történteken. Egy szakembert (pszichomókust, nem "látót" meg ilyen hülyeségeket)érdemes lenne felkeresned, ő tud segíteni a feldolgozásban.
2020. febr. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát a legjobban te magad tudnál erre rájönni mit jelenthet. Illetve ha a Jóistent megkéred imában mondja el neked, mit is szeretne ez jelenteni... És akkor előbb-utóbb rájössz reméljük..
2020. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!