Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtál legutóbb?

Mit álmodtál legutóbb?

Figyelt kérdés
Vagy volt valami emlékezetes álmod mostanában?

2020. febr. 21. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal vitatkoztam
2020. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor álmodom, ha a közeljövőben valami fog velem történni, kicsit olyan figyelmeztető álmok ezek. Szabálytalanságot mutatott az álom.
2020. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég bizar volt az utolsó álmom!

Úgy kezdődött, hogy hirtelen erős áttetsző fehéres fényben álltam egy teljesen üres terem közepén, aminek az összes fala üvegből volt. A termen kívül mindenhol emberek voltak és akkor észrevettem, hogy teljesen meztelen vagyok! 😀 Leültem a padlóra és próbáltam takargatni magam a kezeimmel, közben kiabáltam, hogy kapcsolják le a villanyokat, mert nincs rajtam ruha, de senki sem hallotta meg. Rájöttem,hogy nem is látnak engem,felálltam és odamentem az egyik üvegfalhoz. A másik oldalán egy szórakozóhely volt és akkor megláttam páromat, ahogy beszélget ismerőseivel,még azt is hallottam, hogy miről beszéltek. Mocsok és kosz volt a másik oldalon,néztem az embereket egy darabig, aztán hirtelen elkezdtem a saját meztelen testrészeimet látni és fel is ébredtem. 😀

2020. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Épp a mai: a férjem női hajat csinált a fodrász üzletben és kérdeztem is h miez mert h ő ffi fodrász. 🤷‍♀️


Én félek az almaimtol mert sokszor azt álmodom meg ami történni fog...

Kb 10 éve egy emberrel h leugrik a 10rol.

Es pár nappal később a szemem láttára ugrott és és loccsant szét.

Vmelyik nap boncteremmel almodtam... Nem tudom mit jelent remélem semmi rosszat

2020. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Apácák törtek be a lakásba (többször!), és mindenáron meg akarták etetni a macskákat, hiába mondtam, hogy itthon vagyok, és amúgyis anyám etet, ha nyaralunk.

Na ezt magyarázza ki nekem valaki. 🤷‍♀️

2020. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik pillanatban egy ünnepélyen voltam, de vidám dolog volt, másikban jött egy gyönyörű srác és fura volt, hogy fehérben van. Aztán egyszercsak nála volt egy bárd és megbolondult és futkosni kezdett. Akkor keltem fel, hogy wtf.

De a gyerek nagyon szép volt, míg nem bolondult meg🖤

2020. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!