Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban két helybéli fickó, a legjobb barátom, es a halott nagyanyám is megjelent.

A legjobb barátom viccből ellopta a szomszédom elott álló kék autót (talán Ford volt). Én eközben aggodalmamat fejeztem ki, eleinte szépen kertem meg rá, hogy ne környékezze a kocsit, mert baj lesz , majd utána mar kiabálva mondtam, hagyja abba, mire o beült a kocsiba, es a mi hazunj ele parkolt vele. Aztán mondtam h nagyon nagy gond lesz, fussunk be a házba. Jelenleg a haz ahova befutottunk üresen all, de korábban nagymamám lakott ott. Amikor benyitottam a házba, ot láttam, ahogy egykoron ült a foteljába, de itt most semmit nem szolt, csak nézett ránk ( olyan semmisen) ,mi pedig féltünk, láttuk az ablakon keresztül, hogy jönnek Norbiék (es egyik haverja, ok a két helybeli srác), de mi kimentünk eléjük, es igazából hiábavaló volt az aggodalmunk, bar eleinte ki voltak akadva, de normálisan tudtuk velük tisztazni hogy ez nem volt szép dolog.



2020. febr. 22. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál.
2020. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna este 11 után 7 darab hideg töltöttkáposztát megenni kenyér nélkül. ;)
2020. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

..Hát a legjobban te magad tudnál erre rájönni mit jelenthet. Próbáld meg társítani valamihez..

Illetve ha a Jóistent megkéred imában mondja el neked, mit is takarhat ez ..

2020. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!