Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene megfejteni?

Valaki segítene megfejteni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy eltűnt a kis testvérem, elrabolták. Kerestük sok helyen, mikor gyanús volt egy ember és akkor már valahogy ott állt mellette nagyobbik kis tesóm és egyszer csak kikapott a zsebéből egy celuxot, de a mostoha apám megverte. És a házunknak lett egy alsó parkolója ott maradt amíg elmentünk keresni a kis tesómat, de a nagyobbik itthon maradt. És utána az a kép volt, hogy én is itthon maradtam. Méghozzá 2 régi barátnőmmel akikkel nem tartom a kapcsolatot vagy 3,4 éve. És pont mosdóba mentem amikor felkelt és jött ki, aztán elkezdtem ütni egy felmosóval de közben valahogy idekerült a 2 kistesóm és akarta őket elvinni, nyitotta már az ajtót, elment a hangom és nagyon halkan tudtam csak kiabálni a lányoknak, nem hallották meg és itt felijedtem.

2020. febr. 23. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell jelentőséget tulajdonítani az álmoknak.
2020. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En földrengésröl àlmodtam hogy leesett a kistesom a mélybe es nem tudtam elkapni a làbàt, es nem tudtam felfogni ami törtènt kb ez az "Akkor most mi lesz hogy jön vissza a mélyböl hogy lesz ujra köztünk, lehet soha sehogy?"erzésem volt abban a pillanatban. Szoval nem fogadtam el a megvàltoztathatatlant.


Erre màsnap hanyatt esett egy kb fél meteres gödörbe es nem tudtam elkapni a làbàt esès közben ill nem is mertem mert megijedtem ha elkapom akkor fejjel fog csapodni szoval esés közben a legjobbakat reméltem hogy kézzel hirrelen kitàmaszt mert fordult hasra esès közben mint ahogy a macskàk esnek. (Ha a macska hàtral esik le egy farol esés közben hasra fordul es talpra erkezik)semmi baja nem lett, de attol igyekszem elhessegetni a negativ gondolkodast mert tudom megoszto, de kicsit hiszek a vonzas törvenyeben amugy szoval ha pozitiv dolgokkal ültetném tele az agyam az àlmaim is azok lennenek.

2020. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg talan akkor pozitiv dolgokat is vonzanék be.
2020. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*àlmomban szétnyilt résekben a föld a rengès miatt es hatalmas vekony szakadekok keletkeztek
2020. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Testvéreddel álmodni azt jelenti, hogy megoldatlan kapcsolati konfliktusod van vele, esetleg szüksége van rád. Barátnő: biztos szomorúságot jelez. Mivel az álmodnak agresszív elemei is vannak, valószínűleg paranoiás vagy maximalista vagy.
2020. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!